Mutlaka Okuyun! FEVZİ

sabah kahvesi

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buna benzer biri de bizim burada var,Tarsus'ta yani...Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdür Ethem SARI'nın başından da buna tıpatıp benzeyen olaylar geçti.adamcağızın 7 kere tayini çıktı ama aynı Fevzi Budak gibi tekrar gönderildiği yere tekrar döndü (Tarsus'a yani )...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
denicek bişi yok. adam yolsuzluk yapmıs. gorevdeyken milli eğitime ait olan kalemleri kullanmıstır herhalde bukadar surgunden sonra...

Nerden biliyorsunuz? Yolsuzluk yaptığı konusunda bu kadar emin yazdığınıza göre tanışıyorsunuz herhalde...

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben öğretmenim,bu işlerin tam içierisindeyim arkadaşlar,kataküllinin adam kayırmanın haddi hesabı yok!!!

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Helal olsun müdüre, kendini zorla tutuklatmış...

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana pek inandırıcı gelmedi (AKP li değilim) Şehir efsanesi gibi.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Her göreve dönüşü hukuki yollardan olduğuna göre ispatı çok kolaydır, nedenine gelince adli kararlara ait belgeler uzun süre saklanmak zorundadır. Kaldıki bu haberi bende daha önceden başka bir yerde okumuştum, şehir efsanesi olsaydı karşı taraf en az elli defa yalanlardı.

kesanlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Babamın bana söylediği meşhur bi sözü vardır :

Siyasetle gelen ,siyasetle gider.

Devlete bağlı kurumlardaki müdürlükler, kimse inkar edemezki siyasetle gelip siyasetle gidilen yerler konumundadır. hiçbir zaman dilimi olmamıştır ki hükümet değiştiğinde önemli pozisyonlardaki müdürlükler ve hatta yardımcılıkları değişmesin. normalde herkes siyasetle geldiği için siyasi otorite değiştiğinde zaten çekmecesini toplayarak hazırlığını yapar. itiraz etmeden paşa paşa gönderilen yere gider. burdaki müdürümüz gönderilen yeri beğenmemiş olacak ki biraz katakulli yapmış inada bindirmiş işi:)

Olağan şeyler bunlar canım Türkiyem de.. neden bu kadar şaşırmış herkes anlayamadım.!

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
Nerden biliyorsunuz? Yolsuzluk yaptığı konusunda bu kadar emin yazdığınıza göre tanışıyorsunuz herhalde...
yazdıgım cümleyi birkez daha sonuna kadar okumanızı rica ediyorum.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
yazdıgım cümleyi birkez daha sonuna kadar okumanızı rica ediyorum.

Tekrar okudum ama düşüncelerim değişmedi. Bir kişinin falanca sebepten tutuklanıp yargılanması o kişiyi suçlu yapmaz. Yargı sonucu belli olana kadar suçlu olup olmadığı belli değildir. Ama siz çok kesin yazmışsınız. Sanki suçluymuş gibi...

denicek bişi yok. adam yolsuzluk yapmıs. gorevdeyken milli eğitime ait olan kalemleri kullanmıstır herhalde bukadar surgunden sonra...