Mümkünmü Bu Fiyata Lastik ve Jant??

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç 90 Hp'liktir diye düşünmüştüm, 14" zorladığına göre sanıyorum yanılıyorum.Jantlar ile ilgili en basit şekliyle şunu söyleyebilirim, daha önce markasını hiç duymadıysanız veya internette aradığınızda güvenilir bir web sitesi yoksa düşünmeyin bile.:)

:tesk: Erman..90 Hp ne dir bilmiyorum ama evet aracı 14" zorladı olmadı.Lastikler için verilen fiyat normal öyle ise , jantalr içinse babam eskilerden olduğu için hep CMS der ama tabi bunun dışında 10 laca mara ismi dolanıyor sitelerde..Oradaki bulunan markalar nedir bilmiyorum ama akşama bakıcam.Eğer uyarsa öğrendiklerime göre verilen fiyatlar üstünden kredi kartına 8 taksitle alıcam.

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ölçülerdeki lastikler için verilen fiyat bende çok normal. Ben de 1 ay önce 195X60 R15 88V Michelin dört mevsim lastiğini 127,83 YTL.'ye aldım. Ayrıca daha önceki aracımdaki jantlarım CMS idi. Gence hiç fena değil.

etubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastiğin fiyatı çok da şaşırılacak ucuzlukta değil, 175/65/14 lastiği internette bile 90 YTL+KDV'ye bulabiliyorsunuz ki 165/80/13'te 80 YTL KDV'siz gayet normal.90-100 YTL'ye alınacak jantın kalitesinden şüphe duyarım, jant+lastik şakaya gelmez.Eğer jant almayı düşünüyorsanız Corsa spor paketteki 15" jant ve 185/55/15 lastik ölçüsünü tavsiye ederim...

:good: :good: :good:

erman abiye jant konusunda katılıyorum bencede Corsa nın 15" jantları çok yakışacaktır... lastik fiyatına gelince de pek fazla bir anormallik yok normal gibi gözüküyor...

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Hepinize fikir ve görüşlerinizi belirttiğiniz için teşekkür ederim..Sonuç: bu marka ve ebatta lastik fiyatı için dilediğim yerden alışveriş yapabilirim..Jantlarda da baba sözü dinleyebilir CMS alabilirim, eğerki bu da yok ise başka markalardada daha detay araştırma gerekebilir.Gerisi ise göz zevkime kalıyor sanıyorum.(çelik jantların kışın kullanılmasının iyi olmadığı söylemi doğrumudur bu arada?)"

etubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lasitk tamam da jant konusunda daha detaylı araştırma yapsanız iyi olur diye düşünüyorum...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Hepinize fikir ve görüşlerinizi belirttiğiniz için teşekkür ederim..Sonuç: bu marka ve ebatta lastik fiyatı için dilediğim yerden alışveriş yapabilirim..Jantlarda da baba sözü dinleyebilir CMS alabilirim, eğerki bu da yok ise başka markalardada daha detay araştırma gerekebilir.Gerisi ise göz zevkime kalıyor sanıyorum.(çelik jantların kışın kullanılmasının iyi olmadığı söylemi doğrumudur bu arada?)"

Zincir kullanıyorsanız jantın canına okur, yoksa benim bildiğim başka bir sakıncası yok...

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lasitk tamam da jant konusunda daha detaylı araştırma yapsanız iyi olur diye düşünüyorum...

Bu gün önemli bir beyanname son günü olmasına rağmen çoğu zamanım sitelerde jant bakmakla geçti diyebilirim evren.Sanayiden birini aradım ondanda haber geldiğinde onada kesin karar vericem..bilgilendiririm:p

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zincir kullanıyorsanız jantın canına okur, yoksa benim bildiğim başka bir sakıncası yok...
"Araba ile ilk kışım olucak;) ,, zincir kullanacakmıyım bilmiyorum ama, sanayiden tanıdık biri kalsın eski jantların yenisini yazın takarız kışın janta yazık olur dedi..:confused: ..Bende anlamadım yani bunca insan lastik değiştirir gibi janttamı değiştiriyor dediğimde sen bilirsn dedi:eek: .."

etubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu gün önemli bir beyanname son günü olmasına rağmen çoğu zamanım sitelerde jant bakmakla geçti diyebilirim evren.Sanayiden birini aradım ondanda haber geldiğinde onada kesin karar vericem..bilgilendiririm:p

e ozaman gerekli bilgileri bulup kafanızda şekillendirmesini yapmışsınızdır. şimdiden hayırlı olsun diyelim öyleyse...