Multimedya yardım

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Multimedya yardım

Arkadaşlar sonunda aldım multimedya :) Avgo Smart aldım. Uzun zamandır araştırıyorum. Performans ve kalite olarak bence türkiyede alınabilecek en iyi cihazlardan biri. İnş beni yanıltmaz memnun kalırırım. Cihazım p.stesi salı gelir. Takıldığı zaman sizlere detaylı bir paylaşım yapacam arkadaşlar. İstanbulda montaj için 100 lira istediler. Bu işi daha uyguna yapacak bir yer var mı? Biliyormusunuz.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

turbonet link' Alıntı:
Arkadaşlar sonunda aldım multimedya :) Avgo Smart aldım. Uzun zamandır araştırıyorum. Performans ve kalite olarak bence türkiyede alınabilecek en iyi cihazlardan biri. İnş beni yanıltmaz memnun kalırırım. Cihazım p.stesi salı gelir. Takıldığı zaman sizlere detaylı bir paylaşım yapacam arkadaşlar. İstanbulda montaj için 100 lira istediler. Bu işi daha uyguna yapacak bir yer var mı? Biliyormusunuz.
Hayırlı olsun hocam :)

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun. Yorumlarınızı bekliyoruz.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

toprakcc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun.bu aralar bende astra edıton aracıma multımedya taktırmayı dusunuyorum.sız hangı sıteden satın aldınız lınk verırmısınız?son olarak bu urunu tercıh etmenızdekı en onemlı ozellık nedır acaba?

opas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İnsanlara çok seçenek sunarsan, insan yanlış karar vermekten kaçma refleksiyle hiç bir karar vermez hiç bir şey almaz. Ben de aynı durumdayım. Astra J için ne kadar çok alternatif var yahu, şöyle adam akıllı beş model olsaydı da o piti piti yapıp alsaydım.

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar avgo smart cihazım takıldı fakat detaylı bir inceleme yapadım. Hatta akşam tekrar söktürecem. Gps çekmiyor. Kolntrol etmeden montajladık. Tekrar sökecez cihazı. Gps i consolun içine koyduk. Orada çeker diye düşündük. Dışarı mı almak gerekiyor.

Gördüğüm eksi ve artıları şöyle. Akşam resimleri de ekelyecem.

+Ses sistemi muazzam. Takan usta mağazasında ses sistemi montajı yapıyor. işi bu yani. o bile sese hayret etti. Surrond 3d ses efekti var. Ve detaylar o kadar netki her ayrıntıyı duyuyorsunuz süper. Sinema ses sistemi gibi :) Arkalarda hoparlörüm yok önlerde orjinal. Bu haliyle böyleyse :)
+Bluetooth da ses karşıya çok net gidiyor. Cihaza yaklaşmanıza gerek yok. Araç hareket halindeyken de denedim ses çok net gidiyor.
+Kemer ikaz sesi cihazın hoparlöründen geliyor. Sesi çok az hiç rahatsız etmiyor.
+Ana menusu güzel. Windows 8 görünümlü olduğu için ikonlar büyük. Kullanmak kolay.
+Cihaz kapalı durumdayken klima, fan, dış sıcaklık bilgileri var. Görüntüsü çok güzel.
+Cihaz hem kapalıyken hemde ana menude dış sıcaklığı gösteriyor.
+Usb menüsü görüntü olarakta güzel kullanışlı da.
+1080 videoalrı denedik çok net ve hızlı oynatıyor.
+Radyo orjinali ile aynı. Bir eksik göremedik. Cızırtı vs de yok.
+Sd kart ve gps kartı girişinin ekranın üstünde olması güzel.
+Aracımda manuel klima ve ekranda tüm fonksiyonlar çalışıyor.
+Kamerası çok net. Görenler hd mi diye takılıyor :) Ama gece arkada ışık çok yetersiz kalıyor.
+Ekranı çok net. Renkleri çok iyi. Gündüz de çok rahat görünüyor.
+Anahtarı çıkardığınızda cihaz kapanmıyor. Kapıları açtığınız zaman kapanıyor.
+Kapılar veya bagaj açıldığı zaman tam ekranda güzel bir görselle gösteriyor.
+Arka park sesörüm olmadığı için geri vites ekranında gereksiz yere ekranda aracı göreceğim diyordum. Ama ekranda görünmüyor. Görüntünün tamamı kamera için ayrılmış. park sensörü olmayanlar için iyi.
+Dokunmatiğinin hassasiyetini beğenmedim ilk başta. Bastırmadan çalışmıyordu. Sonra öğrendimki tırnakla dokunmak gerekiyormuş. Bu şekilde samsung note 2 telefonumun ayarında çalıştığını gördüm. dokunmatiğini beğendim.

-Radyo menusu güzel fakat favorileri bi türlü çözemedim. 8 tane favori listesi var. Sonraki 8 ler ya yok yada ben bulamadım.
-Üzerinde igo8 var. 1000 mhz lik 256 mb bir cihazda son versiyon konabilirmiş. Mecbur ben kendi yöntemlerimle değiştirecem yazılımı.
-Direksiyondan tüm tuşlar aktif fakat yukarı aşağı kadırdığımız yuvarlak tuşuyla radyoda sadece favoriler atlıyor. Frekans değişimleri konsolda yada ekranda oluyor.
-Tv çekmiyor gibi birşey. Normalde de böyle mi bilmiyorum ama 3 tane kanal çıktı ve net değil.
-Araç ayarları menusü ingilizce

opas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın. :) Avgo Smart'ın hangi modelini, nereden, ne kadara aldınız? İnternette farklı farklı tip cihazlar ve fiyatlar görüyorum.

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tşk ettim. Avgo smart tek model zaten. s939 olarak geçiyor. Uzun zamandır araştırıyordum. Ankarada bir yerde buldum. Aslında piyasanın çok altına aldım. Kamera, tv anten ve kredi kartıyla taksit dahil 900 tl ye geldi. Akşam resimleri de paylaşacam. Cihaza özel konu açacam. Bu cihazı ben araştırken kaynak bulamadım. En azından faydası olur :) Yazdığım eksi ve artılardan sonra resimlere de bakarsınız. Beğenen olursa PM den ulaşın bana adamın numarasını vereyim size. Aynı fiyatdan verir mi bilmiyorum ama en azından denersiniz.

opas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler hocam :) Sizdeki ekranın yanlarında SD kart girişi olan modelmiş. Bir de şöyle cihazlar görüyorum ama bunlar Smart olmayanlar galiba. AVGO OPEL ASTRA J MULTİMEDYA CİHAZI TANITIMI (www.saadettinoz.com)

şubat ortasına kadar uzaklardayım navigasyon alm şansım olmayacak. Bu arada bari geri görüş kameram elimde olsun diye ևin'den plakalık kamerası sipariş ettim. Cihazı kamerasız alıp fiyattan düşürtürüm artık :) Hatta 824TL'ye kamerasızı varmış. İyi aslında,n11 puanlarıyla 800 liraya gelir.

Cihazın ara yüzünü sevdim istediğim gibi sade, şık ve birazcık da renkli. :) Yazı karmaşasından geçilmeyen radyo/müzik arayüzlerini sevmiyorum.  Ekranın renkleri gece göz almaz umarım. İncelemenizi merakla bekliyorum :)

http://www.n11.com/avgo-opel-astra-j-navigasyonlu-mulitemedya-oem-P16308283