Multimedya cihazları garantiyi bozuyor mu?

sonbariton

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

Geçen hafta Astra J kasa araç aldım. Aracı alırken stil paket önermişlerdi ancak stil pakette sunroof (ki hiç sevmem panaromik olmadığı müddetçe), bluetooth ve geri görüş kamerası vardı. Bu pakete 3.000 TL vermektense 1.500 TL civarı multimedya paketi taktırırım hem param cebimde kalır hem de navigasyonum olur diye düşünmüştüm.
Ancak bayiden yeni çıkmış araca sanayiye gidip multimedya paketi taktırırsam garanti kapsamından çıkar mı? Aracı alırken bayiye sormuştum sorun olmaz demişti satış yetkilisi, ancak burda okuduğum bir kaç ileti kafamı karıştırdı.
Sadece o bölüm mü garantiden çıkar, (örn. radyo-ekran vs.) yoksa tümüyle elektrik sistemi mi garantiden çıkar?
Servise gidip garantili taktıranlar da varmış ancak onlar da üzerine kar koyup sanayide taktırıyorlarmış, bilmiyorum ne derece doğru :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Multimedya cihazları garantiyi bozuyor mu?

Radyo -cd  yani sadece degisen kisim garantiden cikar.
Ordada bi problem cikacagini sanmiyorum. 

ibrahim43

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Multimedya cihazları garantiyi bozuyor mu?

o bölümden ziyade taktırdığınız parçanın sebep olacağı bir arızadan etkilenen parçalarında garantiden çıktığını biliyorum ancak bu multimedya cihazı için geçerli değil çünkü multimedya cihazı en kötü sigortayı attırır herhalde başka bi sıkıntı çıkarmaz..