Mücahit akü.

Can_517

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herşey bundan 2 yıl önce başladı. : ))))). Yaklaşık 2 yıl önce akü problemi yaşar yaşamaz kadıköydeki akücülerin oraya gittim. Herzamaki gibi de nakit sıkıntısı içindeyim. : ))) Gittim en ucuz akünüz ne kadar dedim kendi üretimimiz mücahit akü KDV dahil 60 tl dedi. İsmi çok komiğime gitti. Adam bana 2 yıl garanti verdi kaşelidi fişini zımbaladı. İçimden 6-7 ay gitsin yeter sonra adam gibi bir şey alırım dedim.

Aradan 2 yıl geçti annemin arabasının dizel olması sebebi ile kendi arabama 5-6 hafta marş basmadığım oluyor ve buna rağmen akü halen saat gibi mükemmel. Yani anlayacaınız akü prpblemi yaşayan arkadaşlar uygun fiyatı ile ile zam yapmadılarsa mücahit aküyü tavsiye ederim.

Akturks

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Markası ne olursa olsun, akü her gün kullanılıyor ise markalar arasında aman aman hiç fark yoktur. Markalar arasındaki asıl fark uzun süre kullanılmadığında ortaya çıkar. A markasını 1 ay kullanmazsın hala taş gibidir, b markasını 1 ay kullanmazsın akü bitmiştir. Yani kalite farkı her gün kullanımla değil, uzun süre kullanmadan beklemek ile belli olur.

mendel50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mutludan şaşmam micahitde yerli malı denemek gerek , diğer ünlü markalara güvenemiyorum piyasada çakmaları cirit atıyor menşei belli değil , yağdan örnek verecek olursak benim aracıma kullandığım castrol magnatech 10-40 yağ 4 lt 40 liraya sanayide var oysaki 70-80 tl den aşağı satılmaması lazım düşünün artık bende mobil1 alıyorum bayisinden

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sırf adının şerefine kullanılır. varsın bozulsun....

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kurşun, akü yapımında maliyeti direk olarak etkileyen faktörlerin en başında gelir. Piyasadan toplanan hurda kurşunlar, merdivenaltı akü imalathanelerinde eritilerek yeniden kullanılır. Bu tür kurşunlar özünden çok şey kaybettikleri için özellikle soğuk iklimlerde fazla uzun ömürlü olmazlar. Hangi akü firması olur ise olsun kaliteli kurşunla ürettiği bir aküyü piyasanın yarı fiyatına satamaz çünkü kaliteli kurşun pahalıdır.