MTV kampanyalarını paylaşalım.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Garanti Bankası Sonaxıle olan efsane kampanyasını bu donemde de yapacak. Internet bankacılıgından yada paramatıklerden yapılacak MTV odemelerı sonucunda sonaxta arac boya korumaparlatma uygulaması kdv dahıl 150 lıra.ayrıca boya koruma yaptıranlara 40 lıralık arac bakım setı(sampuan, hızlı cıla ve ıc temızlık urunu) hedıye.yıne ayrıca uygulama sonrası ılk yıkama ucretsız :)
kampanyadan yararlanmak ıcın kredı kartı ıle odeme yaptıysanız sonax bayısıne donem ıcı hareketlerı gosteren bır cıktı goturmenız yeterlı.paramatıklerden yada hesaptan odeme yaptıysanız makbuz dekont yeterlı.eksık bır sey bırakmadım sanırım.kendı adıma bekledıgım bır kampanyaydı paylasmak ıstedım

peki bu uygulamayı yaptırmak için zaman şartı varmı bizim arabaya boya koruma gerekli ben garantiden şimdi yatırıp haziran ayında kullanabilirmiyim bu hediyemi ? ancak istanbula haziranda gidebilecem araçla o yüzden sordum :)

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kampanya mart basına kadar kullanılabılıyor hazıranda kullanamassın.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya arkadaşlar,
ben bu bankaların sitesine giriyorum, kampanya tarihleri geçen senenin ocak ayına ait, yanlış bakıyor olmayın :)

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasko bedelinden dolayı vergi indiriminden yararlanmak istesek burada banka kampanyalarını kullanabiliyor muyuz? yoksa vergi dairesine nakit ödeme yapmak durumunda mıyız?

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapıkredi, 5 taksit, navigasyonda indirim ve bocsh car da ücretsiz chek up veriyor.
ücretsiz chek up ı napacaksak ;)

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben biraz önce baktım kaç ödeyeceğim diye biraz kafam çelişki içinde,
araç 2006 model 1598 motor,4-6 yaş arası bakıyorum taksidi 288 demekte,ama ödemek için bilgilerime girdiğim yerde benim ödeyeceğim 167,50 demekte,bu 167 tl olan 7-11 yaş grubuna girmekte,bu durum görünende benim lehime gözükmekte ama benmi yanlış hesaplıyorum anlamadım :)

bozdagli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben biraz önce baktım kaç ödeyeceğim diye biraz kafam çelişki içinde,
araç 2006 model 1598 motor,4-6 yaş arası bakıyorum taksidi 288 demekte,ama ödemek için bilgilerime girdiğim yerde benim ödeyeceğim 167,50 demekte,bu 167 tl olan 7-11 yaş grubuna girmekte,bu durum görünende benim lehime gözükmekte ama benmi yanlış hesaplıyorum anlamadım :)

kasko degerının yuzde bılmem kacından fazlaysa mtv bır alt sevıyeden odenıyor dıye bır madde var ya.sanırım sen bu secenege gırıyorsun.yanı oyle odeyeceksın