Mtv kampanyaları 2012

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba,
Bankaların 2012 temmuz dönemine ait kampanyalarını buraya koyalım mı?
AKBANK;
1 – 31 Temmuz 2012 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Verginizi Akbank'tan ödeyin, belirli Piranha ürünlerinde %50'ye varan indirimden yararlanın.
.
Artık gerisi sizden :rakir:
Bu arada Akbank'tan yatıran olursa hangi Piranha ürünlerinde indirim olduğunu da buraya ekleyebilirse sevinirim :D. Uyanıklar önce yatır sonra bak yapıyorlar... :mad:

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Özgür güne bu şekilde başlamak süper oldu :). En sevdiğim şey 3 arabanın MTV'sini yatırmaktır, o nedenle Ocak ve Temmuz aylarını iple çekiyorum :).

GARANTİ BANKASI: 1-31 Temmuz 2012 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni İnternet Şubesi’nden ödeyen herkese Carwax Boya Yüzeyi Temizleme Teflon Cila Koruma, Antimic Anti Bakteriyel Koruma ve Ozonlama Sistemi işleminde %55 indirim!
Hemen Garanti İnternet Şubesi’ne girin, hesabınızdan ya da kredi kartınızı kullanarak MTV ödemenizi yapın, sadece 145 TL’ye aracınız ilk günkü gibi parlak ve tertemiz olsun.

Son düzenleme:

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işbankası ile ilgili bir kampanya var mı acaba?
benim için en iyi tarafı taksit imkanı :)

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim için en iyi tarafı taksit imkanı :)[/QUOTE]

benim içinde en iyisi taksit imkanı.

Cardfinans 2012 mtv kampanyası 5 taksit ve Speedy indirim fırsatı

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
en güzeli gider vergi dairesine yatırırım yada internet vergi dairesinden bankalara bir kere gir yakanı bırakmıyorlar sabahtan beri aynı banka iki kere kredi verelim diye aradı bir başka bankada kredi kartı limitinizi yükseltelim diye küfür etmemek için zor tuttum kendimi:)

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında aracımın dışına bakım yaptıracaktım. CArwax sizce işe yarar mı?

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özgür güne bu şekilde başlamak süper oldu :). En sevdiğim şey 3 arabanın MTV'sini yatırmaktır, o nedenle Ocak ve Temmuz aylarını iple çekiyorum :).

GARANTİ BANKASI: 1-31 Temmuz 2012 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni İnternet Şubesi’nden ödeyen herkese Carwax Boya Yüzeyi Temizleme Teflon Cila Koruma, Antimic Anti Bakteriyel Koruma ve Ozonlama Sistemi işleminde %55 indirim!
Hemen Garanti İnternet Şubesi’ne girin, hesabınızdan ya da kredi kartınızı kullanarak MTV ödemenizi yapın, sadece 145 TL’ye aracınız ilk günkü gibi parlak ve tertemiz olsun.
abi geçen senede sonaxla anlaşması vardı bir bakım paketi hediye idi bende garantiden yatırmıştım ama paket gelmedi aradım neymiş egendim bakım paketlerimiz sonax bayilerinde uygulanırsa geçerliymiş yok kardeşim burda sonax ben paketimi adresime gelsin istiyorum dedim ama nafile ya sonaxa gidecem yada sonaxa gidecekmişim nasılsa adam gelince fazlası ile çıkaracaklar ya o yüzden ben bu ay götürüp vergi dairesinden yatıracam 1 krş kar varsa oda bankalara geçmesin

Son düzenleme:

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kalbime iniyodu gene :)
Haziran ortasında ilk defa mtv yatırmanın verdiği acemilikle nette dolaşırken gördüm "mtv borcunuzu sorgulayın" vs. mayısta alınan aracın ocak vergisininde yatırılması gerektiğini bilmiyordum -ki bu galerinin suçu olabilir- gelir idaresi sitesinden 5gün gecikmiş ödemeyi 1tl faiziyle temmuz ayını da karttan ödedim gitti..
Sonra nette kasko indirimi vb. yazılar gördüm ben sanıyorumki vergi, kasko için ödediğim paranın %5 inden fazlaysa bi alt kademeden vergi öderim koştum gittim bankaya ödemeyi iptal ettiricem kararlıyım indirimli ödemeye :) sıra beklerken tak etti kafaya gittim sigortayı aradım dediler aracınız örn. 40bin liraya kaskoluysa vergi bunun %5inden fazlaysa bla bla bla bla bla... Meğer normal şartlar altında ödemeyi yapmışız kendi kendimize heyecan yaratmışız :D
Ve şimdi tekrar mtv kampanyası başlıkları... Aman hocam aman... :)

sahin67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Halkbank kampanyası şu şekilde. Halkcard ile MTV yatırana 6 taksit imkanı ve navking.com dan %50 ye varan indirim sağlıyor.

İLGİLENENLERE :)