MTV ile ilgili

braveheart41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımı opel atmden 27/04/2012 tarihinde aldım vergisini ve mtvyi onlar yatıracaklardı mtvye baktığımda tahsilat olarak yatırdıkları gözüküyor mtv 2. taktisitini ödemek için girdiğimde mtv 1. taksit vade tarihi 26/05/2012 olarak 240 tl+5,71 tl gecikme zammı olarak gözüküyor beni ilgilendiren sadece 2. taksit olmasına rahmen 1.taksit niye orada çıkıyor geçikme zamlı olarak ve tarihi mtv ödeme zamanı olmadan?

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş
Ynt: MTV ile ilgili

Aracı aldığınız yere sordunuzmu ? Eğer servis plakanızı çıkartırsa kendileri ödyüyor ama siz çıkartırsanız mtv siz ödemek zorunda kalıyorsunuz ...

braveheart41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

plakayı aldığım yer çıkarttı aracı aldığım gün mtvsi ödenmiş görünüyor ama ama 2. taksiti ödemeye girdiğimde 1. ve 2. taksitte görünüyor  1. taksit gecikme zamlı olarak gözüküyor yani ödenmemiş gibi

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

Odeme makbuzu var ise vergi dairesinden duzelttirebilirsiniz sistemsel bir problem vardir ..

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ne kadar alakalıdır bilmiyorum ama ben aracı aldığım sene ilk MTV taksidini Yapı Kredi Internet bankacılığı uygulamasından ödemiştim. Sonra vergi dairesi sitesine girdiğimde bu ödemenin orada görünmediğini gördüm. Vergi dairesine telefon edince birkaç dakika içinde düzelttiler.

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

Aynen dediginiz sistemsel bir olaydir ..

braveheart41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracı ilk aldığım zamanda baktım diye hatırlıyorum vergisi ödendimi diye o zaman ödenmiş borç gözükmüyordu herhalde sistemsel bir hata var çünkü mtv nin sitesindede tahsilatlara tıklayınca ödendi gözüküyor

braveheart41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vergi dairesini aradık durumu bildirdik hatalarını düzelttiler yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

Sistemsel sorunmus herhLde :)