Motoru çalıştırınca devir düşüyor ve stop ediyor.

h.hilden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar herkese iyi pazarlar öncelikle. Malesef birkac gündür yukarıda belirttigim problemi yaşıyorum arabayı calıstirdigımda devir dusuyor ve birden stop ediyor bunu birkac kere denedikten sonra ancak calistirabiliyorum. Devir dustukten sonra birden topluyor kendini ve calısmaya baslıyor ilk esnada kesinlimle gaz yemiyor.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ekzantirk devir sensörü olabilir

muttalip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de benzer sorun var. Devir kendiliğinden düşüyor yükseliyor. Bazen stop ediyor. Gaz yemiyor bazen. Gaz kelebeği temizletip krank mil sensorune ve buji ve kablolara baktiracagim

muttalip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar araci aldım.ustanın söylediği PC de hata kodlarıvvermis kran mil sensoru eeksantrik mil sensoru sensor uçları oksitlenmiş. Bütün hepsini temizlemiş. Kelebek işlem gormeyecek seviyeye gelmiş. Onu temizlemiş. Aracın rölanti dalgalanması yok. Ama seyir halinde silkelenme oldu yine. Usta 10 ila 20 gün bin dedi. Ama aracın çalışmasıolsun ddeğişmiş

h.hilden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorumlariniz icin cok tesekkurnederim bugun servise goturup ne oldugunu paylasacağım.

naci üzer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun arkadaşım hayırlısı olur, inşallah fazla masraf çıkarmaz sıkıntının bir an önce düzelmesi dileğiyle, saygılar..