motordan gelen zırıltı. ses kaydı var

gokhan33tr

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
2014 Astra 1,4 turbo otomatik aracımda düşük devirde bir zırıldı geliyor özellikle trafikte dur kalk yaparken ve kırmızı ışıkta D de beklerkende geliyor bu ses gözlemlediğim kadarıyla 2000 devirlere gelince ses kayboluyor yada motorun sesi yükselmeye başlayınca ben duymuyorum. ses kaydını aşağıya bırakmaya çalışacağım yolda seyir halinde telefonu arabanın göğsüne bıraktım aldım kayıtı. yorum yaparsanız çok sevinirim nereden geliyor olabilir.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
2014 Astra 1,4 turbo otomatik aracımda düşük devirde bir zırıldı geliyor özellikle trafikte dur kalk yaparken ve kırmızı ışıkta D de beklerkende geliyor bu ses gözlemlediğim kadarıyla 2000 devirlere gelince ses kayboluyor yada motorun sesi yükselmeye başlayınca ben duymuyorum. ses kaydını aşağıya bırakmaya çalışacağım yolda seyir halinde telefonu arabanın göğsüne bıraktım aldım kayıtı. yorum yaparsanız çok sevinirim nereden geliyor olabilir.
Ses tam anlaşılmıyor ama sanki bir yerinde gevşek bir parça var titriyor gibi

gokhan33tr

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Ses tam anlaşılmıyor ama sanki bir yerinde gevşek bir parça var titriyor gibi
hocam bugün tekrar bir video çekerim belki daha anlaşılır bir kayıt olur. bana verdiği hissiyat aracın göğsünün tam ortasından geliyor gibi. ilginiz için teşekkürler

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Yarim kontakta ses geliyormu turbo selenoid valfinden gelmiyorsa motor ust kapaginin tirnagi kirik olabilir elini ustune koy kesiliyorsa tirnagina cift tarafli bant yap

gokhan33tr

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Yarim kontakta ses geliyormu turbo selenoid valfinden gelmiyorsa motor ust kapaginin tirnagi kirik olabilir elini ustune koy kesiliyorsa tirnagina cift tarafli bant yap
hiç aklıma gelmedi hocam oradan geliyor olabilir. her zaman gelmiyor ses zaten. bahsettiğiniz kapak külbütor kapağının üstünde korucu gibi bir kapak var o değil mi

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: gokhan33tr