motor indi masraf normal mi ???

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu kadar para harcadıktan sonra bence o arabaya binilir hemde senelerce artık herşeyini biliyorsunuz 6 bin büyük para belki Ankara gibi biryerde 3-4 e bu işi bitirebilirdiniz ama temiz yapıldıysa ki yorumunuzda öyle Allah kaza bela vermesin güle güle binin.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, fiyatlar çok yüksek. İnşallah yapacak olan usta işini on numara yapar.

OnUr_SofiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşımın başınada benzer bir olay geldi. Yağ değişimi yapılmamasından dolayı 2005 Corolla'nın motoru indi. Toyota yetkili servisi 14.000tl fiyat çıkardı.5300tl ye motoru toplattı özel serviste. Oda 1000 küsür işçilik verdi aracın motoruna. Aşağı yukarı normal fiyat bence Opelin parçaları Toyota'ya göre biraz daha pahalı olabilir..

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1000 tl işçilik kabul edilebilir de, ayrıca 100 lira ve 200 lira alması fazla olmuş. bildiğim kadarı ile hidrolik itici ayar istemiyordu ki işçiliğin fazla olma sebebi motoru sorunuz teslim etmek ve problem olduğunda kendisinin halletmesidir. parça fiyatları normal gibi ama kalitesi nasıl? marka olarak ne kullanıldı?
piston +2,50 olarak mı yapıldı yoksa yazımda bir hatamı var? cevaptan çok soru sordum ama kapak değiştirecek kadar hasar neydi?

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. artık sürülür o araba. güzel araç zaten.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1000 tl işçilik kabul edilebilir de, ayrıca 100 lira ve 200 lira alması fazla olmuş. bildiğim kadarı ile hidrolik itici ayar istemiyordu ki işçiliğin fazla olma sebebi motoru sorunuz teslim etmek ve problem olduğunda kendisinin halletmesidir. parça fiyatları normal gibi ama kalitesi nasıl? marka olarak ne kullanıldı?
piston +2,50 olarak mı yapıldı yoksa yazımda bir hatamı var? cevaptan çok soru sordum ama kapak değiştirecek kadar hasar neydi?

parçaları gm marka taktık dediler orjinal parça diye. piston doğru 2,50 olarak yapıldı genişletilmiş yataklar motorcu söyledi. silindir üst kapak çatlamış niye anlatıyım. benden önceki adamlar bu arabaya conta yaktırmışlar taşlamışlar koymuşlar bidaha conta yakmış taşlamışlar koymuşlar artık kaç defa daha olmuş bilmiyorum usta diyoki artık silindir üst kapağında taşlanacak yer kalmamış bende de maalesef çatlatmış. işte insanlar o kadar adi olmuş ki aldığım kişi bunu bana söylemedi üstüme attı bıraktı. bende ALLAHA HAVALE ettim ne yapıyım.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu kadar para harcadıktan sonra bence o arabaya binilir hemde senelerce artık herşeyini biliyorsunuz 6 bin büyük para belki Ankara gibi biryerde 3-4 e bu işi bitirebilirdiniz ama temiz yapıldıysa ki yorumunuzda öyle Allah kaza bela vermesin güle güle binin.

aminnnn... hepimiz kazasız belasız binelim. tek tesellim işçiliklerinin iyi olduğu şimdilik bi sıkıntı yok ALLAH'A şükür.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun..inşallah bundan sonra masraf yüzü göstermez size...

sagolun ilginiz için inşallah masrafsız binerim. çünki bu kadar para verince daha çok sevmeye başladım arabamı. resmini koyacam ama bi türlü ekleyemedim.