motor beyni arızası acilll???

67heryerde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oncelikle herkese iyi bayramlar. bir haftadır aracımda servis ısıgı yanıyordu. arıza koduna baktımda gaz pedal sensor hatası verdiğini ogrendim. bugun beyinciye gidip pedalı sokturup yaptırdım. usta devam ederse beyindendir arıza dedi. sanayiden cıkarken bişy yoktu arabayı park ettim 4 5 saat sonra calıstırdgımda tekrar aynı arızayı ypmaya basladı. arac gaz yemiyor hantallastı gaz kelebegini acmıyor sanırsam. cıkma beyin konusunda yardımcı olabilecek var mıdır? guvenilir bi cıkma beyin alıp takcam mecburen. simdiden tesekkurler.

Hakan55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oncelikle herkese iyi bayramlar. bir haftadır aracımda servis ısıgı yanıyordu. arıza koduna baktımda gaz pedal sensor hatası verdiğini ogrendim. bugun beyinciye gidip pedalı sokturup yaptırdım. usta devam ederse beyindendir arıza dedi. sanayiden cıkarken bişy yoktu arabayı park ettim 4 5 saat sonra calıstırdgımda tekrar aynı arızayı ypmaya basladı. arac gaz yemiyor hantallastı gaz kelebegini acmıyor sanırsam. cıkma beyin konusunda yardımcı olabilecek var mıdır? guvenilir bi cıkma beyin alıp takcam mecburen. simdiden tesekkurler.

Bence işinin ehli bir opel özel servise gösterin aracı. Öyle hemen Ecu değiştirmek bana mantıklı gelmiyor. Sonuçta ucuz birşey değil. Arıza farklı bir yerdede olabilir. Bayram zamanı araç lazım olur ama acele edincede para boşa gitmesin.
Şimdiden iyi bayramlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Hasip

67heryerde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya pedal sensorune baktırdım yapan usta herseyi yptm bunda arıza cıkmaz daha dedi. baska bi tek o kaldı herhalde. acıkcası opel servise gitmeye de korkuyorum. bi dunya sacma sapan seelr yazıp fiyat arttırcaklar

ozaslans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ucuz çıkmacılara gidipte riske girmeye değmez. Eğer Ankaradaysan Serçal Opel yetkili servisi öneririm. Birçok ilden gelenleri var biraz pahalıdır diğerlerine nazaran ama garantilidir