mirror back down onurody

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: mirror back down onurody

Paylaşmak istemeyebilir arkadaşımız saygı duymak gerek, belki ticari bir proje planlanıyor.

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oktay_ermis link' Alıntı:
Yani bende mareaclupta hondaclupta bir sürü projemi telif hakkı istemeden bütün dostlarıma ayrıntılı olarak sundum. Forumun amacıda bu değilmi zaten bildiklerimizi paylaşmak arkadaşlarımıza yardımcı olmak. Onurun emeğine saygımız sonsuz eklerine sağlık çok güzel çalışma olmuş ama ayrıntıları vermiş olsa en azından bizde kendi aracımıza yapardık. Hatta ben yapmış olsam bütün ayrıntıları ile burda paylaşır herkesin yapabilmesi için elimden geleni yaparım. Sonuçta atla deve değil zamanlayılı pic devresi gibi düşünmek lazım.

+1453

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn.onurody forumdan ayrilmayi dusunuyordu arkadaslar aktif olarak takip etmiyor olabilir forumu o yuzden mesajlarinizi gormeyebilir.

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tesekkur ederim iki kart birleştirme ve birazdaha profosyonel olması için ugrasıyorum inşallah yakında paylaşırız

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

onurody link' Alıntı:
Tesekkur ederim iki kart birleştirme ve birazdaha profosyonel olması için ugrasıyorum inşallah yakında paylaşırız
Takibindeyim abi.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Paylaşmak istemeyebilir arkadaşımız saygı duymak gerek, belki ticari bir proje planlanıyor.

Ticari düşünüyorsa burada ne işi var ? burası ticarethane değil ki.. 

Forumumuzda  herkes bilgi ve tecrübesini paylaşacak ki araçlarımızı daha iyi tanıyıp yeni özellikler ekleyip araçlarımızdan aldığımız zevki arttıralım. 

Paylaşım yapılmayacaksa  burada sergilemenin video paylaşmanın  anlamı yok...

Ne demiş Hz. Mevlana  "Paylaşmanın Asaletini Cimriliğin Bencilliğine Değişmem"....   

Biraz ders çıkaralım lütfen.....

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurody link' Alıntı:
PLC programla ile chip mi hazırlıyorsunuz?

dimens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok güzel bir uygulama olmuş. Tebrikler.

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın link' Alıntı:
Ticari düşünüyorsa burada ne işi var ? burası ticarethane değil ki..  

Forumumuzda  herkes bilgi ve tecrübesini paylaşacak ki araçlarımızı daha iyi tanıyıp yeni özellikler ekleyip araçlarımızdan aldığımız zevki arttıralım.

Paylaşım yapılmayacaksa  burada sergilemenin video paylaşmanın  anlamı yok...

Ne demiş Hz. Mevlana  "Paylaşmanın Asaletini Cimriliğin Bencilliğine Değişmem"....  

Biraz ders çıkaralım lütfen.....
şu şekilde yanıt vereyim ben bu yola sıfır bilgi ile yola cıktım 2012den beri sadece bilgi buldugum kaynak internet wv araçlarda uyguladık basıt bir şekilde buton takıyorsun arac siteminden aktif ediyorsun olay bitiyor ama araç opel  olunca ve sistemi farklı olunca yetkili serviste bile network üzerinden almayandan yönetilince kurcalamya geldiğinde hata verince işler cok zorlasıyor
ticari düşünmeye gelince odak bayide kendi projelendirdiği cihazı satıyor gayette güzel akıllı telefonlardan yönetiyor elbette bunun maliyeti olacak benim projemde kendi projemdede yasadıgım ve fedekarlık yaptığım durumlar var mesela araç kumandınızı hiç acmaya denedinizmi ben nededim acılmıyor ve parcaladım niçin bu proje için servise sorun bakım kaç para orjınal kumanda..
sonra aracınızın rastgele kablolarını söküp kesip biçtinizmi bence yapmayın pahalıya patlar bu işin riskli tarafıydı
birde bu işi yapa bilmek için zaman malzeme ve en önemlisi bilgiye sahip olmak gerekir ugrasmak gerekir.
üzerinde çalıştıgım kartlar sıfırdan bu hale getirdiğim kartlardır ve elektirk veya elektronik bilgisi olmayan insanların alıp kendi taka bilecegi hale getirmek önemli bir bazı arkadaşlarımız bazı şeyleri kendi yapmak istiyor bunada olanak tanıyoruz burada sadece söz konusu bir kart değil hizmette var.
opelsizaslada sadece bu projem yok birsuru paylaşımlarda bulundum yardımda bulundum ilkleri denedim..
ve bu sitede kesinlikle hiç birşey satmadım.olurda projem umdugum gibi ilerler ve sona ulaşırsam yönetime basvura bilirim izin verirler veya vermezler bilemem.
taktir yine sizlerin

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
Sn.onurody forumdan ayrilmayi dusunuyordu arkadaslar aktif olarak takip etmiyor olabilir forumu o yuzden mesajlarinizi gormeyebilir.
bu konuda acıklama yapmadıgımın farkındayım özür dilerim yönetimimizle bu konuşma yaptık ve mantıklı olanın ayrılmamak olduguna kanaat getirdim yönetimin konuya hassasiyetle yaklaştıgı için teşekkurederim
onurody