Mini Odak Buluşması

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Mini Odak Buluşması

yavuzozkan link' Alıntı:
Doğan'ı İstanbul a kaptırdık sanırım :) çok güzel bir organizasyon olmuş. İmkan olsaydı da biz de gelebilseydik. Fakat her istanbul a gelişim vasıtasız olduğu için sıkıntı :(

Denk giderseniz alacak biri çıkar. :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Stskeep link' Alıntı:
Bende gelicektim bugün ama kaput kaplama operasyonu uzun sürdü, iş çıkışı odağın oraya göz gezdirdim ama geç olduğu için uğramadım :D

Haftaya bekleriz.  greatt

yavuzozkan link' Alıntı:
Doğan'ı İstanbul a kaptırdık sanırım :) çok güzel bir organizasyon olmuş. İmkan olsaydı da biz de gelebilseydik. Fakat her istanbul a gelişim vasıtasız olduğu için sıkıntı :(

Bugün Doğan abide vasıtasız gelmişti ama bir şekilde hallettik.  :)
Forumda nasıl yardımlaşma üst seviyedeyse, buluşmalarda da aynı şekilde organize oluyoruz.  okkk
Bir dahaki İstanbul ziyaretinizde haberimiz olursa bir şekilde hallederiz.  greatt

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kiskanmadim desem yalan olur. Umarim onumuzdeki hafta bende bu karelerde sizlerle olurum.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Valla çok güzel bir gündü benim için. ֜stüne güzel bir süprizle doğum günüm kutlandığı için iki kat güzel oldu diyebilirim. Ancaaaak bir konuda birşeyler söylemek istiyorum:

MeRt link' Alıntı:
Bugün Doğan abide vasıtasız gelmişti ama bir şekilde hallettik.  :)

şimdi bu cümlede kullanılan bir şekilde hallettik kısmı "İki tane çift kiriş köprülü gezer vinç çağırdık, yükledik bir jumbo TIR'ın dorsesine, istiap haddini aştığı için köprü girişinde polis durdurdu, araya adam soktuk, Doğan'ı otoparka çekmelerini engelledik, bir şekilde hallettik" gibi anlaşılmasın. ((:)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
şimdi bu cümlede kullanılan bir şekilde hallettik kısmı "İki tane çift kiriş köprülü gezer vinç çağırdık, yükledik bir jumbo TIR'ın dorsesine, istiap haddini aştığı için köprü girişinde polis durdurdu, araya adam soktuk, Doğan'ı otoparka çekmelerini engelledik, bir şekilde hallettik" gibi anlaşılmasın. ((:)

Abi öldürdün beni gülmekten.  :D

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Valla çok güzel bir gündü benim için. Üstüne güzel bir süprizle doğum günüm kutlandığı için iki kat güzel oldu diyebilirim. Ancaaaak bir konuda birşeyler söylemek istiyorum:

Şimdi bu cümlede kullanılan bir şekilde hallettik kısmı "İki tane çift kiriş köprülü gezer vinç çağırdık, yükledik bir jumbo TIR'ın dorsesine, istiap haddini aştığı için köprü girişinde polis durdurdu, araya adam soktuk, Doğan'ı otoparka çekmelerini engelledik, bir şekilde hallettik" gibi anlaşılmasın. ((:)

:D :D :D :D vallahı en yakında benım herhalde odak a ev pazartekkede bagırsam duyulur odaktan tamamıyla dalgınlık rehavet evden dısarıya cıkmadım ve forumuda acmadım cok pısman oldum cokk

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
hayırdır yavuz neden vasıtasız geliyorsun onu anlamadım aracınla neden gelmıyorsun

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Valla çok güzel bir gündü benim için. Üstüne güzel bir süprizle doğum günüm kutlandığı için iki kat güzel oldu diyebilirim. Ancaaaak bir konuda birşeyler söylemek istiyorum:

Şimdi bu cümlede kullanılan bir şekilde hallettik kısmı "İki tane çift kiriş köprülü gezer vinç çağırdık, yükledik bir jumbo TIR'ın dorsesine, istiap haddini aştığı için köprü girişinde polis durdurdu, araya adam soktuk, Doğan'ı otoparka çekmelerini engelledik, bir şekilde hallettik" gibi anlaşılmasın. ((:)
Puhaaa nerden buluyosun bu laflari yaww.
Yanlis anlasilmasin arkadaslar vinç falan degil arabayla geldi.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Puhaaa nerden buluyosun bu laflari yaww.
Yanlis anlasilmasin arkadaslar vinç falan degil arabayla geldi.

3 ayrı arabada dolaştım yarım günde, şimdi düşününce kulağa kötü geliyor. Kır birini geç ötekine, onu da boz, öbürüne bin gibi. (:)