Mini Cooper R56 KaStyle Spec

Yaşar1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Mini Cooper R56 KaStyle Spec

En sevdigim kasa r56 gercekten cok guzel bi arac , spoyler ve difizör biraz abartı geldi tabi zevk meselesi , ellerinize saglık :) Yeni uygulamarınızı bekliyoruz  greatt

KaStyle Autoart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tekrardan tesekkurler arkadaslar su ara Ecu sistemi ile sikinti yasiyoruz bizden onceki sahibi motorunu yikatigi icin Ecu nun baglanti soketlerinin icerisi oksitlenmis beyin kitlendi yeni beyin daha dun elimize ulasti yazilimi yukledikten sonra burdan bi video paylasirim..

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Miniler hakkında fazla bilgiye sahip değilim pek araştırma yapmadım, çünkü alma ihtimalim olmayan bir araç, fakat bu araç gerçekten güzel görünüyor. Ayrıyeten bu aracın altını vurmadan kullanabildiğinz için ayrıyeten tebrikler  general_Applause

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net
Ynt: Mini Cooper R56 Kastyle Spec

Miniler gayet  guzel  arabalar bana gore. Lakin kucuk araba tercih etmedigim icin. Asla almayi dusunmedim. Arabaniz canavar gibi rally car gibi olmus. Kazasiz belasiz kullaniniz insallah.

ugur11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi sen bucada oturuyosun dimi görüyorum ben seni sürekli ağam tatlıcının orda cezaevinin orda sürekli park halinde denk geliyorum  :)

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

Gercekten çok başarılı olmuş...  045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup
Evotech 1.4 lere çıkacaktı bizim ama devamlı az sonra seklinde cevaplarla karşılaşıyorum gidip sorduğumda... :(