Michael Jackson olum yildonumu

• Konuyu başlatan Forever MJJ
  • Başlangıç tarihi
F

Forever MJJ

Bilgi Girilmemiş
EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ'LI :) şaka bir yana sevdiğim bir isimdi sanırım ölmeden öncede müslüman olmuş doğrumu yanlışmı bilmiyorum eğer öyleyse doğru yolu bulmuş Allah rahmet eylesin Mekanı Cennet olsun..

Musluman olmamisti fakat neden dine getiriyorsunuz konuyu anlamadim hristiyan olunca ne oacak

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başınız sağolsun.mekanı cennet olsun.Ne adamdı bre....

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Black Or White dedi,siyah geldi beyaz gitti. Sevdiğim birkaç parçası var.

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 sene oldu demek.. dün gibi yahu.. bende severim bu adamı,

küçükken maykıl ceksın madonna gir çuvala vur duvala falan diyerekten adını daha o yaşlarda öğrendiğimiz megastar :)

cagi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 sene olmuş be "Kral"
seni anlamanın en iyi yolu, sana adanarak yapılmış en güzel yapım olan "This is it" i izlemektir..

Ruhun şâd, mekanın cennet olsun; çocukluğumuzun "Siyah", gençliğimizin "Beyaz" ikonu..

F

Forever MJJ

Bilgi Girilmemiş
Michael Jackson hakkinda sunlari soyleyebilirim kesin ve net cumlelerle...
Cocuk gibi temiz kalbiyle tum dunya cocuklarina yardim etmek ve dunyayi daha iyi bir hale getirmek icin yaptigi konserler ve sozlerle icindeki duygu ve dusuncelerini hepimize aktarmak istedi fakat bazilarimiz hernedense kotulemek icin ugrasti. Insanlarin tek deyismeyen sonu olum; Michael Jackson' i erken aramizdan aldi. Bazi kotu insanlar tarafindan islenen cinayet yuzunden suan aramizda yok fakat muzigiyle ve herkese soylemek istedigi dusunceleriyle hemen hemen tum dunyayi etkisi altinda birakti. Iyi ki tanidim O' nu diyerek gozum yasli, O'nun sarkilariyla dans etmeye devam edeceyim sonsuza dek.