Merkezi kilit

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Merkezi kilit

A14NET link' Alıntı:
H kasada da böyledir. Hatta onda şöför kapısı açıksa hiç kilitlemiyor. Ancak diğer kapılar aracın umrunda değil.

Bu arada 1. ve 3. resminizdeki jantları yicem.  ;D Her mesajınızda gözüm takılıyor. Cosmo jantları güzel değil, sizin jantlar çok güzel.  special_prayer

Sırf jantları yüzünden aldım Enjoy Plus desem siz dahil kimse yemez biliyorum o yüzden demiyorum. (:)

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
İşte bunu soruyordum. ևok teşekkür ederim. Hemen aşağı inip deniyorum.  :)
Evet işte bu. Herhangi bir kapı açık kalmışsa araç dörtlüleri yakmıyor.

Hepsi kapalı ise "TAMAMDIR ABİ" gibisiden dörtlüler yanıyor. Hatta dead lock yaptıuğında sinyaller bu sefer uzun yanıyor.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugun bende denedım kapılardan bırı yarım acıksa
zaten kapıyı kılıtleyınce sınyaller yanmıyor
ordan anlayınkı kapının bırı acık
gayet basit bence.

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
ayarlardan otomatik kilitlenme yapabilirsiniz
biraz hızlanınca otomatik kilitleniyor ve anahtarı kontaktan çekince kapılar açılıyor

Hakan hocam Config'den baktım öyle bir seçenek göremedim. Sadece sürücü kapısının açılması vs gibi secenek var mesela ama araç hızlanınca otomatik kilitlenme göremedim.

Bu arada harici navigasyon takılı o yüzden mi acaba ?

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

menüde kişileştirmede mevcut aracım sport onda var diğer donanımlardada olması lazım menüyü tam gezin hız yazmıyor otomatik kapı kilitleme seçeneği olarak gözüküyor

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=5343.0

burdanda bakabilirsiniz

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Dostlarım bu arada dikkatimi çeken ilginç bir detayı paylaşmak istiyorum merkezi kilit ile ilgili. Makyajlı kasa edition ile makyajsız Enjoy Plus arasında kilitlemede bir farklılık var.

Benim Enjoy Plus'ım kilitleme tuşuna bastığımda iki kez kilitlenme sesi çıkarıyor, bu sesler ardışık ve ikinci ses benzin deposunun oradan geliyor. Oysa makyajlı edition'da kilit sesi tek kez duyuluyor. Biz farkın benzin deposunun kapağının kilitlenme zamanı yada şeklinin değişmiş olabileceği ihtimali üzerine oluştuğunu tezini düşündük, siz ne dersiniz?

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Dostlarım bu arada dikkatimi çeken ilginç bir detayı paylaşmak istiyorum merkezi kilit ile ilgili. Makyajlı kasa edition ile makyajsız Enjoy Plus arasında kilitlemede bir farklılık var.

Benim Enjoy Plus'ım kilitleme tuşuna bastığımda iki kez kilitlenme sesi çıkarıyor, bu sesler ardışık ve ikinci ses benzin deposunun oradan geliyor. Oysa makyajlı edition'da kilit sesi tek kez duyuluyor. Biz farkın benzin deposunun kapağının kilitlenme zamanı yada şeklinin değişmiş olabileceği ihtimali üzerine oluştuğunu tezini düşündük, siz ne dersiniz?
İlk aklıma gelen birinde dead lock var birinde yok oldu ama bildiğim karaıyla edition ve enjoy da dead lock yok. Zaten tuşa ikinci kez basıldığında aktive oluyor, ilkinde değil....

Bu arada bende gelen seslerde sendeki gibi Doğan cım... Belki makyajda değişik bir kilit sistemine geçtiler...

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben kitapta okumuştum aracın önünde bir tane ufak top şeklinde bir aparat var bu ekranın üstünde konsolda ortada o normalde kırmızı ışık veriyor diyor alarm galiba benim araç sport onda var ama çalışmıyor alarm yok diye onun ayrı bir fonksiyonu mu var ?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:

Dogan sen kilit tusuna ilk basista sofor kapisi acilsin
2.basista diger kilitler acilsin olarak ayarlamis olabilirmisin acaba.