Merhaba Ben Recep

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Merhaba Ben Recep

harunhoca link' Alıntı:
Çevrim içiymişsiniz... tekrardan hayırlı olsun hoş geldiniz, kazasız belasız, memnuniyetle aracınızı kullanmanızı dilerim.

ilginiz için tşkler.. geceleri bağlantı sorunu var. gündüzleri girip konularla haşır neşir olmaya çalışıyorum..

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ray55 link' Alıntı:
Astra ile aranız nasıl, aldığınızdan beri ilk izlenimleriniz neler? iyi ki almışım mı diyorsun, yoksa galiba yanlış bir iş yaptım keşke şu aracımı aldım diyorsun? Artı ve eksileri anlamındaki gözlemleriniz nedir? Merak işte  dancee

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Astra ile aranız nasıl, aldığınızdan beri ilk izlenimleriniz neler? iyi ki almışım mı diyorsun, yoksa galiba yanlış bir iş yaptım keşke şu aracımı aldım diyorsun? Artı ve eksileri anlamındaki gözlemleriniz nedir? Merak işte  dancee

harun bey,

astra ile aram şu anda cok iyi.. bir sıkıntımız yok. iyiki de almışım.. şu anda tam anlamıyla + ve - eksile için söyleyecek kadar birlikte zaman geçiremedik:)
sadece kısa bir uzun yol deneyimimiz var onunla..

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ray55 link' Alıntı:
harun bey,

astra ile aram şu anda cok iyi.. bir sıkıntımız yok. iyiki de almışım.. şu anda tam anlamıyla + ve - eksile için söyleyecek kadar birlikte zaman geçiremedik:)
sadece kısa bir uzun yol deneyimimiz var onunla..
Umarım bol zaman geçirirsin ve uzun bir birliktelik yaşarsın, uzun yol deneyimi de fikir verecektir size, ancak şehir içi de farklı izlenimler verecektir zamanla.