MERHABA BEN ADEM

justing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: MERHABA BEN ADEM

Herkese çok teşekkürler arkadaşlar

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu, "merhaba, ben filanca" başlık muhabbeti forumda yeni trend sanırım. Forumdaşların da sadece hoş geldin demesi, çok sıradan ve kuru bir ifade oluyor. Ben filancayım diyen kişinin kendisi, aldığı veya almayı düşündüğü, ilgilendiği araç hakkında bilgi vermesi kendini tanıtması ve neden astra sorusunu açıklayarak bir kaç cümle ile olaya girmesini, bizlerin de kişiye ve yazdıklarına özel ilgili cevaplar vermesi gerektiğini nacizane düşünüyor, saygılar sunuyorum. Bu arada Adem kardeşimiz merhaba, hoş geldiniz opel ailesine ve forum dünyamıza, dolu dolu forumlar ve aracınızdan keyifler almanızı dilerim.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

harunhoca link' Alıntı:
Bu, "merhaba, ben filanca" başlık muhabbeti forumda yeni trend sanırım. Forumdaşların da sadece hoş geldin demesi, çok sıradan ve kuru bir ifade oluyor. Ben filancayım diyen kişinin kendisi, aldığı veya almayı düşündüğü, ilgilendiği araç hakkında bilgi vermesi kendini tanıtması ve neden astra sorusunu açıklayarak bir kaç cümle ile olaya girmesini, bizlerin de kişiye ve yazdıklarına özel ilgili cevaplar vermesi gerektiğini nacizane düşünüyor, saygılar sunuyorum. Bu arada Adem kardeşimiz merhaba, hoş geldiniz opel ailesine ve forum dünyamıza, dolu dolu forumlar ve aracınızdan keyifler almanızı dilerim.

Hoca daha çok kahveye gelenin herkese şöyle bir "Selamun Aleyküm" demesi gibi düşün. Yanılmıyorsam bende birkaç bilgi ve birkaç araç resmi atarak kendimi tanıtmıştım. Olaylar böyle gelişiyor.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Harun abi tanisma bölümüne konu acmayip direk sorum yukardadir diyende var bunada şükür.

Bu arada  welllcommee adem bey.

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Harun abi tanisma bölümüne konu acmayip direk sorum yukardadir diyende var bunada şükür.

Bu arada  welllcommee adem bey.
Dediğin gibi buna da şükür, selam verene aleyküm selam, ben filanca diyene de ben de filanca merhaba deriz, yapcak bi şey yok  :D

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence bu hoş geldin banner miktarını artırmak lazım, herkes aynısını kullanıyor  kahka536 ևeşit zenginliği olmalı.  okkk