Merhaba arkadaşlar bilgi almak istiyorum

andreoni81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Merhaba arkadaşlar bilgi almak istiyorum

Aracınız hayırlı olsun. Kendi aracım diye demiyorum neptün mavi süper bir renk.. Bende beyaz ile mavi arasında kaldım. İkisini de yan yana görme şansım oldu alırken ve direk budur dedim neptün mavi için. Bakan çok olur sölim :) Bende bir ay beklemiştim zaman geçmez şimdi senin için..

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

andreoni81 link' Alıntı:
Aracınız hayırlı olsun. Kendi aracım diye demiyorum neptün mavi süper bir renk.. Bende beyaz ile mavi arasında kaldım. İkisini de yan yana görme şansım oldu alırken ve direk budur dedim neptün mavi için. Bakan çok olur sölim :) Bende bir ay beklemiştim zaman geçmez şimdi senin için..
peki sizinkidemi edition boş bir paket ama içinde yine yok yok boşun dolusu yani şu durumda bir golf 60 bin tl aşşa yukarı tam fiyatını bilmiyorum ama iç görsellik ölü golfte

wwanted

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hoşgeldin... ben hala balkondan arabama bakıyorum 1 sene oldu:):)

wwanted

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun bu arada allah kaza bela vermesin..

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim arkadaşlar balkondan araca henüz bakamıyorum ben :)

andreoni81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Orhan UYAN link' Alıntı:
peki sizinkidemi edition boş bir paket ama içinde yine yok yok boşun dolusu yani şu durumda bir golf 60 bin tl aşşa yukarı tam fiyatını bilmiyorum ama iç görsellik ölü golfte

Yok benim sport olanı. Stil paket yok ama. Sport ta direksiyon, koltuk, anten, jant, orta konsoldaki bilgi ekranı farklı.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

öncelikle aracınız hayırlı olsun aramıza hosgeldiniz suan hem astra j hem citroen c4 kullanıcısı olarak söylüyorum astra j den memnun kalacgınıza eminim her iki aracta var bizde ama astra bambaşka içinden gelen sesler tıkırtılar haric

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
öncelikle aracınız hayırlı olsun aramıza hosgeldiniz suan hem astra j hem citroen c4 kullanıcısı olarak söylüyorum astra j den memnun kalacgınıza eminim her iki aracta var bizde ama astra bambaşka içinden gelen sesler tıkırtılar haric
Allah kazasız belasız güzel günlerde binmeyi nasip etsin inşallah hepinize arkadaşlar... Yalnız ben o kadar ufak tefek tıkırtılara takılan birisi değilim citröende çok yaşadığım için arka amortisörler yok gibiydi sanki :) bunları çokda kafaya takmaya gerek yok sanırım diye düşünüyorum sonuçta kul yapısı hergün kaç kasise kaç çukura giriyor araç illaki bir esneme olacaktır bir söz vardırya aslan besleyen yemini hazır eder diye arabamız var ise bakmak zorundayız ben açıkcası inanmıyorum benim arabam şu marka içinde tık ses yok diyenlere her markanın bir problemi var diye düşünüyorum opeli Vw i citröen i her marka

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gezinirken kendi konumu buldum siteye üye olduktan sonra 1 ay hiç geçmemişti hatırladım duygulandım hatta ağlıyorum neredeyse :) iyiki astra almışım :)