Merhaba arkadaşlar bilgi almak istiyorum

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Merhaba arkadaşlar bilgi almak istiyorum

Hoşgeldiniz. Hayırlı olsun. İstediğiniz gibi soru sorabilirsiniz, rahat rahat.

Aracınız benim tahminimce 10 lt yakacaktır aşırı sıkışık trafiğe girmediğiniz müddetçe. Navi de başlıkta ekran yoksa arkadakiler seyrettiğinden birşey anlamıyor. Ama haberleri falan izlemek sorun değil. :)  c4 den sonra çok tok bir araba sizi bekliyor, kanımca çok hoşunuza gidecek.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet c4 de belirli problemler yaşadım ama onda 2006 model bir aracım vardı 2. el almıştım bayada bir nazik araç olduğu için kız gibiydi herşeye trip atardı 1 yıl dayanabildim :) Bir alman ekolü yada japon aracı düşünürken en uygun fiyat ve donanımları opelde buldum sağlam ve en boş modeli sanırım buna rağmen hız sabitleyiciyi esp gibi özellikleri her aracında sunması beni daha fazla cezbetti tip olarakta çok şık görünmesi keskin hatları albenisini artırdı. Kalite ve uygunluk bir arada olunca tercihim astra oldu renkte biraz tereddüt yaşadım beyaz mı mavimi diye pek mavi almak istemiyordum aslında yıllarca binebilmek için aldım sonuçta aracımı mavi gibi renklerde güneş yanığı olur gibi düşündüğümden ama onunda çözümü boya koruma olduğundan dolayı daha sık yaptırırım ve yazın en fazla günde 3 saat güneş görüyor aracım garajda tercihim mavi oldu ama beyazdada aklım kalmıştı :)

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar :) araç elime 2 ekimde gelecek ama sizlerle konuştukdan sonra zaman hiç geçmeyecek oldu :) Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin hepinize inşallah :)

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Neden 2 ekim aracın satışı hazır demiştin 2 ekim çok geç değilmi normalde 1-2 günde teslim etmeleri lazım

yağmur06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bi zamanlar 45 bine 1.4 turbo sportunu alabiliyordunuz şimdi ise zam üstüne zam

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Orhan UYAN link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 23 Yaşında kamu görevlisiyim yeni bir araç aldım Opel astra J Edition neptün mavi 2013 1.6 115hp sıfır kilometre kasko navigasyon sistemi falan tüm masraflar dahil 45.300 e kampanyadan aldım ankara opan yetkili satıcısından. Öncelikle belirteyim ki eğer hatam varsa affola yeniyim siteye alışkın değilim yeni konu açarak hata yapmış olabilirim lütfen kusuruma bakmayın birkaç sorum olacak sizlere.

1-aracım benzinli kilometrede ankara trafiği şartlarında ne kadar yakar yılda en fazla 8.000 Km yapan biriyim
2-pakete navigasyon sistemide dahil ettirdim ama hangi marka takarlar bilmiyorum nasıl birşey örneğin ailem arka koltukda yansıma olmadan film izleyebilirmi çünkü ekran yukarı doğru bakıyor biraz sanırsam görüntü kaybı olurmu acaba
3-son olarak memnunmusunuz aracınızdan ben eski bir citröen c4 kullanıcısı olarak eminimki çok memnun kalacağım citröen problemli bir markaydı kurtuldum

hatam varsa affola tekrar belirtmek isterim...
opelsizasla ailesine hoşgeldın keşke navıgasyon ısını bıraz erteleseydın pıyasada cok güzel androıd cıhazlar cıkmaaya başladı

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracınız hayırlı olsun. navigasyon gündüz yansıma yapacaktır. gece veya gölgede mukemmel.

freelook

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracınız hayırlı olsun. Benim araç ankarada yazın okullar kapalı iken trafik çok yoğun değilken 8-8,5 litre yakıyor. 
Kışın(okullarlar açık trafik yoğunlaşınca) 9-9,5 yakar die tahmin ediyorum çünkü ilk kışım olacak.
Uzun vadade LPG sizin için karlı olacaktır. 8000km de LPG kitini amorti edersiniz sonrasında karlı olursunuz.
Sonuçta km'de 20krş civarı az yakıyor.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mmtcopur link' Alıntı:
Neden 2 ekim aracın satışı hazır demiştin 2 ekim çok geç değilmi normalde 1-2 günde teslim etmeleri lazım
Aracı opelden promosyon alabilmek için Opan yetkilileri üzerine almış 1 ay durması gerekiyor serviste ayda 100 araçlık kotayı doldurduklarında promosyon ürünler hediye ediyor opel onlarda bu kotayı yakalamak için bazen satış yapamadıklarında 3-5 aracı üzerlerine yapıyorlar tek kötü yanı taşıt kredisi çıkmıyor araç 2. el ruhsat sahibinden alınıyor gözüktüğü için ben bu sayede 2500 daha hesaplı aldım şu anki fiyattan bu yüzden yine aynı sıfır km araç mumları üzerindeydi ben alırken temizlendi.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nanisa link' Alıntı:
opelsizasla ailesine hoşgeldın keşke navıgasyon ısını bıraz erteleseydın pıyasada cok güzel androıd cıhazlar cıkmaaya başladı
Haklısınız ama ben android cihazların çıkacağını bilmiyordum gözehitap etsin birazda diye alırken taktırmak istedim sonra tekrar uğraşmamak için ama android çıkacağını bilsem beklerdim emin olun :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

freelook link' Alıntı:
Aracınız hayırlı olsun. Benim araç ankarada yazın okullar kapalı iken trafik çok yoğun değilken 8-8,5 litre yakıyor. 
Kışın(okullarlar açık trafik yoğunlaşınca) 9-9,5 yakar die tahmin ediyorum çünkü ilk kışım olacak.
Uzun vadade LPG sizin için karlı olacaktır. 8000km de LPG kitini amorti edersiniz sonrasında karlı olursunuz.
Sonuçta km'de 20krş civarı az yakıyor.
Evet şu an için zaten asla Lpg taktırmam aracın motoru açılmadan zaten yılda en fazla 7-8 bin km yapan biriyim oda olmuyor bazen bu yüzden hiç taktırmayabilirimde