MAYIS Ayı Otomobili...

MAYIS ayı otomobili...

• Kullanılan toplam oy
    142
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bırınıne oy atıcam ama soylemıcem :D cunkı aracların hepsı aynıı :D

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence çok çekişmeli bir ay olmamış. İki araba güzel fakat Bahadır'ın arabasında belirgin bir fark var ve hemen göze çarpıyor. Yine de hakeden kazansın diyorum.

Ahmet Altınçubuk

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepsi birbirinden güzel
Hepsine Kocaman Bir Maşallah
Allah Kaza-Bela Vermesin

arek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araclar ozelnle ve tıtızlıkle hazırlanmıs hepsıne bol sans hepsı de guzel

Emirhan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada herkeze selamlar ben bu sitede yeniyim şans eseri buldum bu anketide:D .bahadır abinin araçta güzel ama bence biraz aşırı modifiyeye kaçmış onun opc ön tamponu msm de olsa birbirlerini bütünlerler ve çok güzel olur bence ama sade modifiyeyi seviyorum o yüzden OYUM SANA MSM

msm89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
viper&viperGene çekişmeli bir ay olmuş :)

Bahadır ın OPC tamponu gerçekten güzel bir uygulama, bunu fiber değil de orjinal parçalarla yapması çok daha iyi. Jantların rengi bence araçla uyumlu olmuş, artık siyah araç krom jant tan bıkmıştım. Oldukça başarılı bir araç. Bence tek olumsuz yeri arka tampon olmuş. Bana göre çok abartılı.

Msm 89 ise ufak tefek değişikliklerle aracın nasıl bambaşka olacağını kanıtlamış adeta. Çok sade ve şık olmuş. Artık bu tür sade mod lar daha çok hoşuma gittiğinden oyum bu araca.

Can bey çok teşekkür ederim sağolun zaten benim için mühim olanda ufak tefek şeylerle bütünlüğü sağlayıp fabrikadan çıktığı haliyle en güzel konuma getirmek çok sağolun ;)

iceboy_003msm yi sanıyorum maslak yolunda gördüm geçen hafta içinde, aynı jantlı ve yaylı bi h kasa idi. oyum sana msm.

Çok sağol efe kardeşim evet maslakta çalışmaktayım doğrudur benimdir gördüğün bidahaki sefere bende dikkat edicem selamlaşalım ;)

Emirhan34 bu arada herkeze selamlar ben bu sitede yeniyim şans eseri buldum bu anketide:D .bahadır abinin araçta güzel ama bence biraz aşırı modifiyeye kaçmış onun opc ön tamponu msm de olsa birbirlerini bütünlerler ve çok güzel olur bence ama sade modifiyeyi seviyorum o yüzden OYUM SANA MSM

Teşekkürler Emirhan kardeşim Can beyede söylediğim gibi bence mühim olan aracı fabrikadan çıktığı haliyle en güzel konuma getirmek ;)
Opc ön tampon düşündüm bi ara fakat önden görünüş güzelde yandan bakınca 4 kapıya bence gitmiyor ;)

Ayrıca Başarılar dileyen vede yorum yapan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim ALLAH daha iyilerini sizlere nasip etsin İNŞALLAH ;)

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese başarılar diyeyim öncelikle...

Bahadırın aracı çok güzel ama kapı ve arkadaki krom çıtalar siyahların hakim olduğu araçta olmamış. Mustafanın araçta çok güzel...

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aşık oldum resmen hepsi cok tatlı ve cok güsel allah kazasın belasız sürüşler nasip etsin nazar değcek :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...