masraf neçıkar sizce???

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkdaşlar bildiğiniz üzere bir hafta önce aracımı yakın bir tanıdığıma sattığımı yazmıştım.arkadaş paranın bi kısmını çıkaramamadığı için karşılıklı vazgçtik bende aracıma binmeye karar verdim.aracım şaunda 106 binde aracı aldığım şahıs zamanında triger falan değişti demişti.15 bin km dir kullanıyorum aracı.triger baskı balata amaortisör alt takımlar falan değiştireyim diyorum sizce masraf ne çıkar acaba?teşekkürler.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta ne gerek var adam degiştirdiyse yada saglamsa niye değiştirceksın kı ılk aracı bı on duzencıye gotur ver bı 10 20 lıra sana degıscek parcaları soylesın tabı gerek varsa..

mmr40

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşım vectra b sahibiyim geçen hafta sordum baskı balata herşeyiyle 600 tl triger 250 civarı alt takım c kasada biraz nazik çabuk yıpranıyo bildiğim kadarıyla ama onu usta görmeden fiyat vermek olmaz çünkü ne değişice belli olmaz. sen bu fiyatlar üzerine c kasa farkını koyarsan yaklaşık 1.000 lira civarı harcarsın. arabaya 5 yıl daha binerim diyosan hemen değiş kafan rahat olsun ama belli olmaz ne kadar bincem dersen götür güvendiğin bi servise baktır ne gerekliyse onu yaptır. malum günümüzde para kolay kazanılmıyo. kazasız belasız arızasız günler..