Maslak Oto Sanayi Body Kit

• Konuyu başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi
E

esadsari

Bilgi Girilmemiş
geçen gün sahibinden de insignia bakarken insignia body kit gördüm ve hoşuma gitti aradım adamı astra j ye de varmı diye o da kalıbı biz yapıyoruz astrayada yaparız dedi fiyat konuşmadım ama niyetim ön panjur ve ön tampona yapılan ve steinmetz in ön tamponunun biraz daha incesi gibi olan çıkıntıları yaptırmak. panjur zaten direk steinmetz in tampon altı diş diyorum onlara m teknik bmw lerdeki gibi çıkıntılarda onların yaptığı iş.

yorumlarınızı bekliyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-opel-insignia-bodykittt-47918277/detay/?

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Maslak Oto Sanayi Body Kit

ön tampon altı çok şık, bagaj spoileri beğenmedim, arka tavan spoiler fena değil, arka tampon altında bir şey yok sanırım?

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş

ben zaten sadece ön panjur ve ön tampon altını astra j ye uyarlatmak istiyorum yoksa insigniam yok :) şimdilik tongue

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tampon altı yakışır bence, geçenlerde togi sanırım astraj için logosuz panjur resmi paylaşmıştı yurt dışından

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş

ben pek beğenemedim servislerdekini biraz kalın gibi duruyor bodykitler bu biraz daha tamponun yapısına uygun gibi geldi sadece ön panjur zaten steinmetz in astra j için olanıda var onun

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kırmızı bir astrada gördüm ön logo iptali hoş durmuyor

static

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net

Merdo link' Alıntı:
Vallahi serviste takılan body-kit bence gayet güzel Opel Astra'lar için olan.
Logo iptalide güzel olur diye düşünüyorum

serviste daha önce taktıran fotoğraf paylaşan varmı acaba? bende yaptırmayı dsunuyorum ama nasıl olduğunu gormedım opel ataköyde badykıt lı arac yoktu