marşpiyel'de çizik ve göçme

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: marşpiyel'de çizik ve göçme

Djfree link' Alıntı:
Çok geçmiş olsun herkese.
teşekkür ederim. içim gitti ama oldu bi kere, neyse ki kapıya bir şey olmadı

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

hllb link' Alıntı:
aynı olay az önce başıma geldi :( sağ ön kapı altı. dar bir yolda karşıdan gelenlere yol vermek için sağa kaldırıma çıktım ( kaldırım falan da yoktu aslında yolla aynı seviye ) ama nasıl olduysa tekrar yola çıkarken beton mantarın üstüne çıktım :( çizik fazla yok ama göçük daha fazla bende. servise götürdüm ezilen bölümü kesip yeni parçayı da kesip kaynak yapıp boyayacaklar. parça yoktu sipariş açtılar 15 20 güne gelir dediler. tek avuntum kapıda bişey yok.
Bendede var abi ondan boşver nazarlık olsun can sıkmaya değmez

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

salihcaglayan link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=1253.msg27937#msg27937 date=1303724467]
aynı olay az önce başıma geldi :( sağ ön kapı altı. dar bir yolda karşıdan gelenlere yol vermek için sağa kaldırıma çıktım ( kaldırım falan da yoktu aslında yolla aynı seviye ) ama nasıl olduysa tekrar yola çıkarken beton mantarın üstüne çıktım :( çizik fazla yok ama göçük daha fazla bende. servise götürdüm ezilen bölümü kesip yeni parçayı da kesip kaynak yapıp boyayacaklar. parça yoktu sipariş açtılar 15 20 güne gelir dediler. tek avuntum kapıda bişey yok.
Bendede var abi ondan boşver nazarlık olsun can sıkmaya değmez
[/quote]
sorma yaw çok canım sıkıldı salih, ama kapıya bir şey olmadı diye avutuyorum kendimi. opaka gittim parçayı sipariş ettiler geldiği zaman yaptırcam kaskodan

demircic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun Volkan. Küçük gibi görünse de "sinek, sinektir" işte, can sıkıyor. Bir de uğraşması yok mu...

Benim de sağ ön kapıda bir çizik var, yarın Sonax'a götürmeyi düşünüyorum. Gerçi biraz da kararsız kaldım aslında Sonax mı Auto King mi diye...

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

halil abi cana gelecene mala gelsın bununla gecmiş olsun

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Bende hasarli olan bolgeyi tamir ettirmemeye karar verdim yaptirsam ayri bir dert yaptirmasam ayri bir dert.

gzd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Marşpiyel'de Çizik Ve Göçme

Merhaba aynı şey dün benim de başıma geldi..yaptırdınız mı acaba ve ne kadara mal oldu ?

kasko karşılıyor mu?

adecmonur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

öncelikle herkese geçmiş olsun, benim araç da aynı yerden hasar aldı ama ben yaptırmadım biraz da olsa vakumlu cihaz ile çektirdim şimdi marşbiyel takırmayı düşünüyorum o kadar hasar kalmıyor ama tam da cihaz çekmiyor sert olduğundan dolayııı

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim sağ ön kapı altında sorun, eğer hasar az ise hiç ellemeyin kalsın derim. ancak benim göçük biraz hazla olduğu için yaptıracam, parça bekliyorum geldiğinde yaptıracam kasko ödeyecek. tabi hasarsızlık bozulacak ama benim hasarsızlık indirim %65 olduğu için e%50 ye düşecek.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu sabah aracımı bıraktım marşipiyel değişimi için. hasar az olsa idi hiç elletmezdim ancak benim ezik biraz fazlaca. 4-5 gün sürecek işlem. sevgili kaskom ödeyecek parasını. akşam üstü de 5 günlüğüne hyundai getz verdiler. arabamın değerini bir kez daha anladım. astradan sonra getz araba değilmiş gibi :p