Markaların sis farı testi ve opel farkı

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Opelin ( en azindan Astra nin) seviyesindeki diger otomobillerin, ornegin Mazda 3'un, Ford Focus'un vs.... hangibirinde yagmurda cam catlama sorunu var???? Caltlar diye korkupta acamadigim sis farinin verileri mukemmel olsa ne olur, olmasa ne olur ! :(

bilge_the_great

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelin ( en azindan Astra nin) seviyesindeki diger otomobillerin, ornegin Mazda 3'un, Ford Focus'un vs.... hangibirinde yagmurda cam catlama sorunu var???? Caltlar diye korkupta acamadigim sis farinin verileri mukemmel olsa ne olur, olmasa ne olur ! :(

+ 1.ooo.ooo :good:

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sis farını en son garantiden yaptıralı 2 ay fln oldu korkumdan sis farı düğmesine daha dokunmadım bile..malum havalar soğuk,sıcak-soğuktan çatlar diye ödüm kopuyor...gerçi artık hep soğuk ama:)

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arka sis farları da amacı dışında kullanılıyor.Ön lerden daha ileri derecede rahatsızlık veriyor.:(

Ahmetilgaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerekli oldugunda kullaniyorum sisleri, bugune kadar caminda bir catlama olmadi.

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bende de bir çatlak söz konusu değil 4 yıl olmak üzere arabayı alalı...Zaman zaman da kullanırım.Arka sis farına ise daha bir kere basmışlığım yok...

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benimde hiç sis farım çatlamadı zor hava şartlarında uzun sürelide kullandım ama çatlama hiç olmadı

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Zaten her yagmurda, her su degdiginde catlar diye bir suclamada yok ama genede Astralarda sis fari catlamasindan sikayeteden cok fazla kisi var.... Ustelik aynisikayet farkli ulkelerden...... Belkide ozellikle yeni Astra da vardir bu problem, o yuzdensizdekiler sorunsuzdur????