maliyetini bilen var mi

Auxera

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaslar forumu soyle bi gezdim yanit bulamadim yardimci olabilirseniz sevinirim. Corsa C 1.7dti im var. Rengini degistirmek istiyorum yani komple boyatıcam da maliyetini bilen var mi yada burada bi kaç tane servisci arkadas vardi fiyat verebilirler mi acaba ?:eek:

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 milyar gibi bi paraya boyatırsın sanırım biizm trabzonda abimiizn calibra boyandıı 1.5 felandıı

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl komple boyatacagına bağlı. aracın kapı içleri falanda boyancaksa işin çok zor çünkü bildiğim kadarıyla aracın içindeki herşey sökülecek ama sadece dışını boyatıcam dersen 1 milyara yakın tutar ve birde renk değişikliğini ruhsata işletmen gerekir...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence arabayı boyatmak hiç akıl karı değil sat başkasını al daha iyi

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokalp' Alıntı:
bence arabayı boyatmak hiç akıl karı değil sat başkasını al daha iyi

katılıyorum boyatma 2 milyar fiyatı düşer arabanın 1.5 da masrafın 3.5 milyar zararın olur git üst model istedigin renk al daha iyi bence;)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer amacın modifiye ise.Arabanı sticker kaplama yaptır :) bu ayki TRTUNNING te eski kasa bir leon u yaptırmış adam 10 numara :) düşün derim tabi amacın modifiye tuning vs. ise..

öbür türlü pek akıl karı degil ama illede boyatcam diyorsan.Boya kalitesine yerine rengine göre bile fiyat degişir.Tipo için birara sormuştuk 600 demişlerdi bundan 1-2 yıl önce ama vazgecmiştik.Tahminim 800-1200 arası fiyat verirler istanbulda.. kolay gelsin

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
külfetli bi iş olduğu kesin:)

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim düşüncem aracı satarken alıcının aklında soru işareti oluşur.Sen istediğin kadar keyfi boyattım desende alıcının aklında kaza sorusu oluşur..Yinede sen bilirsin ben olsam boyatmazdım arac ne renk şimdi sen ne renk istiyorsun??

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boya metalik mi opak mı?metalikse en az 1.000 ytl.olacagı kesin...Yapma boya yaptırırsan daha da fazla tutabilir..yapma boya kilosu yaklaşık 100 ytl.en az 3 kilo boya yer.Çükür falan macun işi varsa onlarla beraber 1.000 ytl. kesin de üstünü bilemem.Ben vectra boyatıyorum tavan ve ön kaput hariç jantlar dahil 1.000 ytl.yapma boya.HAzır boyada renk tutmadı.Çürük temizligi yapılıyor çizik taş degmeleri ve ezik olan yerlerin yapılması vs.vs. dahil...hazır boya olsaydı 600 ytl.olacaktı.Bu metalik boya içindir.Opaklar biraz daha ucuz olur sanırım.

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ruhsat dahil metalik renk komle iyi bişiy 3000 ytl den aşagı olmazz oda sana