Makyajlı Astra J'de Problemler

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Makyajlı Astra J'de Problemler

eketen link' Alıntı:
Makyajlının kalitesinin düşüp düşmediğini bilemem ama 2011 temmuzda liste fiyatı 58 olan araç şu an yine aynı üstelik makyajlanmış kasada. Buradan kalite düştü anlamının yanında ilk alanlara sağlam iteledikleri de çıkar. Kaportaya gelince aracın sağlamlığını saç veya plastik olması değil kabuğun altındaki iskeletin yapısı belirler. Plastik de olsa farketmez. Son söz makyajlının ön ve arka tamponları daha güzel bana göre. Önden daha kibar arkadan ise daha geniş, heybetli duruş. Makyajsız kasanın sis gurubu ise yenilere göre felaket bence :)

Ben makyajlının ön tampon ve özellikle sislerini daha çok beğeniyorum, bizimkilerin sisleri onlara baktıktan sonra eski duruyor ama arka tampondaki çıtaya henüz alışamadım.

Makyajlı kasadaki yeni ön tamponun bence görevi sadece tasarım değil daha iyi bir alt tirbülans sağlamak; Golf ve Giu dan sonra Astra da en başarısız bulduğum detay şiddetli rüzgarda oluşan salınımlar ve makyaj sonrası bu aksamlar rakiplerine benzer çıkıntılara kavuşmuş.

çağlar 52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2010 astra sport donanımda kapı led leri standart olarak sunulurken diğer seneler bu led uygulamasını kaldırdılar.hava sensör ayarı 2010 sport donanımda mevcutken bu özelliğide kaldırdılar. bunun gibi bır kac örnek daha var.siz aracınızın keyfini çıkartın beni 2009 sonu 2010 yılında araç alan astra kardeşlerim daha iyi anlar...kaliper sorunu debraj tın sesi,sogutma suyu sorunu,rüzgar sesi.herseye rağmen yıne astra...

pazarcik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Makyajlı Astra J'de Problemler

Evet arkadaşlar. Aracimin altina egildim ve fotosunu çektim... Watt baglanti sanırım sadece tekerlere giden iki koldan ibaret degil. Fotoda da göreceğiniz üzere watt kollarının tam altinda yine iki tekere doğru yönelmiş. Amortisör ya da ona benzer apartlar mevcut. Zannederim watt bağlantısı olmasi için bu ek donanımın da bulunmasi gerekiyor. Aracim 2013 sport

[img=800x450]http://img.tapatalk.com/d/13/08/31/y8yne2uh.jpg[/img]

pazarcik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Makyajlı Astra J'de Problemler

wings35 link' Alıntı:
Benim araç 2012 makyajlı 1.6 115bg... benim wattlar birbirine bağlı gözüküyor...

[img=800x600]http://img12.imageshack.us/img12/124/abzn.jpg[/img]

Örneğin bu araçta watt kollari olsa da o aradaki gergi aparatlarınin olmadigi gözüküyor. Demek altyapi var ama donanımın tamami yok. O ustanın dediği söylenen "bağlanma" meselesi demek bu şekilde.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Makyajlı Astra J'de Problemler

pazarcik link' Alıntı:
Evet arkadaşlar. Aracimin altina egildim ve fotosunu çektim... Watt baglanti sanırım sadece tekerlere giden iki koldan ibaret degil. Fotoda da göreceğiniz üzere watt kollarının tam altinda yine iki tekere doğru yönelmiş. Amortisör ya da ona benzer apartlar mevcut. Zannederim watt bağlantısı olmasi için bu ek donanımın da bulunmasi gerekiyor. Aracim 2013 sport

[img=800x450]http://img.tapatalk.com/d/13/08/31/y8yne2uh.jpg[/img]

Sanırım aracinizdaki ek parça elektronik park freninin aparatı. Editionlar klasik el frenine sahip.

Fables

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yani burdan anladıgımız edition modellerindede watts baglantısı var  bravoo