mae 43-dn 370-kds 17

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne gerek vardı şimdi bu hadiseye :) bizi de özendirdiniz makinalar fecii, kim ne derse desın bunlara sahip olmak,onlarla uğraşmak bence ayrıcalık ama benım yavru hepsınden güzel :D ne de olsa calibra efsane efsane bir de yürütebilseydim hayırlısıyla :D ılla birgün yürür yaz var kış var... usta birdahakine beni de al ne olur

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne gerek vardı şimdi bu hadiseye :) bizi de özendirdiniz makinalar fecii, kim ne derse desın bunlara sahip olmak,onlarla uğraşmak bence ayrıcalık ama benım yavru hepsınden güzel :D ne de olsa calibra efsane efsane bir de yürütebilseydim hayırlısıyla :D ılla birgün yürür yaz var kış var... usta birdahakine beni de al ne olur

Abi hazır senin araba yokken buluşalımda senin arabanın yanında bizimkiler sönük kalmasın dedik :D

Birdaha ki sefere beraberiz abi,bu olay çok hızlı gelişti.Cenker ve Berk sağolsunlar ;)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi hazır senin araba yokken buluşalımda senin arabanın yanında bizimkiler sönük kalmasın dedik :D

Birdaha ki sefere beraberiz abi,bu olay çok hızlı gelişti.Cenker ve Berk sağolsunlar ;)
tamam acı gercegı kabullendıgıne gore sorun yok :D
babamın sıkıntısını atlatayım ALLAH İZİN VERIRSE birşeyler yapalım uzun yol mesela benım makına da sanırım emın ellerde ve ınsallah ıyı olacak olmazsa da canımız sagolsun satar yenısıne bakarız ama sıyahla turuncuyu verırsenız benım makınayı sıze verırım, kırmam kardeslerımı :D

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada, kırmızı motor mu var bunlarda?