Lütfen Yardımcı olurmusunuz

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Lütfen Yardımcı olurmusunuz

yildizahmet41 link' Alıntı:
Eyvalah beyefendi  Allah gönlünüze göre versin Hayatınız boyu  kazasız belasız  sevdiklerinizle beraber bir yaşam sürmenizi nasip etsin.Nte bir sorun vardı biraz önce dosyaalrı aldım. sd karta atıcam. Navigation,backup.device, diye 3 doya var bunalrı bu şekildemi sd karta atmalıyım . zahmet veriyorum ama  ne olur hoş görün cahiliğime verin
selamlar

Estağfirullah hocam ne zahmeti...? Ben insanlara yardımcı olunca mutlu oluyorum işim de bunun üzerine :) dosyaları aynı şekilde boş bir SD karta atın, deneyin hocam. Olmazsa tekrar upload ederim.

yildizahmet41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Estağfirullah hocam ne zahmeti...? Ben insanlara yardımcı olunca mutlu oluyorum işim de bunun üzerine :) dosyaları aynı şekilde boş bir SD karta atın, deneyin hocam. Olmazsa tekrar upload ederim.
Dosyaları sd karta atım bir yazı çıkyo  çok  küçük yes.. no seçenekli  no . ya  bastığımda kapanıyo  yes  e batığımda http://www.essegrup.com/ diue bir ekran kısa süreliğne gelip gidiyor

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

yildizahmet41 link' Alıntı:
Dosyaları sd karta atım bir yazı çıkyo  çok  küçük yes.. no seçenekli   no . ya   bastığımda kapanıyo  yes  e batığımda http://www.essegrup.com/ diue bir ekran kısa süreliğne gelip gidiyor

Ekranın fotoğrafını çekip koyarmısınız hocam?

Ben de bu gece tekrar upload edeyim, sabah linki atarım :)

buketcaner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu yazılım bana da lazım, paylaşılırsa çok sevinirim, ayrıca kurulum nasıl bilen var mı acaba ?