Lütfen Yardım Kafayı Yemek Üzereyim :(

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 7 aydır arabasızım ne alacağıma bir türlü karar weremiyorum :(

astra h cosmo 2007model aracımı sattım bin pişmanım :cry::cry:7 aydır bmw wv volvo honda toyota hepsine baktım karar weremiyorum.

bugün ise son olarak 2001 e46 bmw 3.20 i ye 36500 dedi anlaşamadık son fiyatı dedi ne kadar bmw yi sewsemde o fiyatı wermek çimde gelmedi açıkcası :(
maksimum alcağım 45.000 tl param war siz olsanız hangi araç alırdınız.
otomatik olaması şart babamla bineceğimiz için babamın fikride otomatik dizel olsun diyor.

benim beğendiğim araçlar ise şunlar.
honca civic 2011 elegance :( ama otomatik vites memnun kalan yok tercih sebebim full olması.42000 tl ye bıraktılar.
2006-2007 comfortline passat 2,0 tdi babamın tercihi :(
2001-2002 bmw e46 istiyorum ama temizini malesef bulamadım çoğu kazalı km çok araçlar yorgun babam pek sıcak bakmıyor cok masraf açıcağından dolayı:(
opel astra j baktık araç boş olunca ben sıcak bakmadım sonuçta yine beznli alıp lpg taktırcaz içime sinmedi.

sizin altatif seçenekleriniz neler ???

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç bakmadım vtec e ama dış görünüş güzel ama honda hala iç dizaynı aşamadı şimdi detaylı araştırıyorum.teşekkürler fikrin için.

Ben biraz 1,8 olduğu için ve hondaya ısınamadığım için ön yargılıydımda biraz önce indim arkadaşın civic den başlığı görüncede yazıverdim. Gerçekten güzel araba sedan civiclere göre yağmur far sensörleri elektrikli katlanır yan aynalar vs. gibi özellikler var. Yakıt tüketimide 1,6 ile aynı aşağı yukarı. Zaten 140 hp 176Nm tork var vtec canavar gibi :D

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hb focus olabilir golf olabilir leon tsi olabilir a3 ler nekadar bilmiyorum ama olabilir ki audi ilk tercihimdir sıcak bakmamakla yeni megane hb olabilir tabiki bmw güzel araba hoş araba ama 2001 model bi araca 37000 tl vermem

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben biraz 1,8 olduğu için ve hondaya ısınamadığım için ön yargılıydımda biraz önce indim arkadaşın civic den başlığı görüncede yazıverdim. Gerçekten güzel araba sedan civiclere göre yağmur far sensörleri elektrikli katlanır yan aynalar vs. gibi özellikler var. Yakıt tüketimide 1,6 ile aynı aşağı yukarı. Zaten 140 hp 176Nm tork var vtec canavar gibi :D

fiyatı ne kadar bilmiyorumda aracı ınceledim zaten civiclerde iç dizayn yok dış görünüşü çok şık zaten aklımda çok teşşekkür ederim

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hb focus olabilir golf olabilir leon tsi olabilir a3 ler nekadar bilmiyorum ama olabilir ki audi ilk tercihimdir sıcak bakmamakla yeni megane hb olabilir tabiki bmw güzel araba hoş araba ama 2001 model bi araca 37000 tl vermem

bmw anlamıyorum piyasası yok 29000 den başlıyo 2001 ler 40000 tleye kadar gidiyor bu nasıl bir piyasa anlamadım :S :S hb focuslar otomatik 4 vites :( 165 kmh son hız megane hiç bakmadım audi boş paket almak istemiyorum :( golf audi a3 babam binemiyeceği için elemek zorunda kalıyorum :( benim aklımda da leon war herkes leonu öneriyor pazar günü tekrar sıfır bayilerini gezip karar wericem inşallah bu hafta bu sorun ortadan kalkar 7 aydır perişan oldum kasalı transitle gezmek zorunda kalıyorum oda şirket arabası sıkıntı oluyor arabasızlık.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hb lerin iç dizaynı sedana göre daha farklı. Sedanlarda biraz boş duruyor ama hb lerde bir bütünlük var. Hb de ilginç bir olay var yalnız anahtarı takıp 2 kademe çevirdikten sonra sol taraftaki start butonuna basarak arabayı çalıştırıyorsun. Garip bir sistem :D

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) babam kesin bozar :) vtec ne bilim bi garip geldi açıkcası güzel bir dış görünüş var ama honda araç hiç kullanmadım açıkcası civic seçme nedenim full olması sunroof xenon deri koltuk vs olması nedeniyle tercih ediyorum..

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bugün gördüm çok ön yargılıydım dediğim gibi ya honda işte ne olacak filan diyordumda sedanlara göre gerçekten farklı. 140hp ye göre çok yaktığıda söylenemez. 30 dan filan başlıyor ikinci elleri ama 35-40 arası temiz bir araba bulunabilir.