Lütfen bilgi ve yardım istiyorum yeni astra 1.6 edition hakkında

NipNu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar siteye bugün üye oldum, ve bilgi ve birikimi olan arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var. 2012 yeni astra 1.6 mauel 5 ileri araç almayı düşünüyorum, bu yeni astraların en küçük paketi, sizce alınırmı..? renk olarak beyaz düşünüyordum ama bayiiden biriyle görüştüm aklımı çeldi, su mavisi daha güzel dedi, fiyat 39.200 tl, tüp taktırmak istediğimi söyleyince garantisi bozulur dedi, sizce daha yüksek paketlere gerek varmı..? bu benim ilk aracım olacağı için her şeyin acemisiyim, yorumlarınız cok katkı verecek, şimdiden teşekkür ediyorum.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Lütfen bilgi ve yardım istiyorum yeni astra 1.6 edition hakkında

hoşgeldiniz
edition paketin yetip yetmeyeceği sizin bütçenize ve ihtiyaçlarınıza bağlı şimdi burda birazdan yok cosmo olmadan astra olmaz cosmo prestijdir falan yazanlar çıkar o yüzden donanımı böyle yerlerde tartışmak yanlıştır çünkü donanım size bağlı birşey renk konusuna gelince yine zevk işi bayinin maviyi önermesi tamamen elindeki aracı satma düşüncesidir o yüzden öyle hafif gazlama yaparlar benim önerim sadece 1.4 140 hp almanız yönünde olacak özellikle benzinli olacaksa bunun dışında benim bir önerim yok

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
hoşgeldiniz
edition paketin yetip yetmeyeceği sizin bütçenize ve ihtiyaçlarınıza bağlı şimdi burda birazdan yok cosmo olmadan astra olmaz cosmo prestijdir falan yazanlar çıkar o yüzden donanımı böyle yerlerde tartışmak yanlıştır çünkü donanım size bağlı birşey renk konusuna gelince yine zevk işi bayinin maviyi önermesi tamamen elindeki aracı satma düşüncesidir o yüzden öyle hafif gazlama yaparlar benim önerim sadece 1.4 140 hp almanız yönünde olacak özellikle benzinli olacaksa bunun dışında benim bir önerim yok
045thumbsup 045thumbsup  045thumbsup

NipNu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

verdiğin bilgiler için tşk ediyorum  noell

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

Alacağınız donanım paket sizin araçtan ne derece bir konfor beklediğinizle orantılı bence fakat motor seçeneği olarak ben de 1.4T 'yu tercih edin derim... 045thumbsup

NipNu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

43-44 değil editionlar 39.200 e bırakıyo bayiler, ayrıca edition paketlerde 1.4 motor secenegi varmı..?

lxsaharaxl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

edition modeleri 38,900 şu an liste fiyatı gidin  36/37 teklif edin  bence alırsınız  .. ben aldım memnunum .. tek şikayetim 4/5  bin tl  zararım var.. düşürdüler 1 ay sonra fiyatları, keriz gibi hissediyorum kendimi..  özellik sizin  tercihiniz bütçeniz varsa üst modelleri düşünün tabikide .. ben iş yerimde kullanıcağım için gerek duymamıştım  ..ilerde lpg attırım derseniz .. 1,6 115 makul .. benzinde 1 depo ile 600-700 km  gidiyorum genelde ş.içi  sakin kullanıyorum ..

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

motor olarak 1,6  eski teknoloji...  1,4t eger imkanınız varsa daha tercih edilesi bir motor seçeneği. ama donanım olarak sport  gayet tatmin edici. ama edition biraz düşük donanım kalıyor, azcık daha dişinizi sıkıp  sport 1,4 t alırsanız ileride mutlu mesut geçinirsiniz aracınızla hemde içinize daha çok sineceğini düşünüyorum.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

by-Abdullah link' Alıntı:
akın bey eski teknoloji olsa halen üretmezlerdi bence..ayrıca atmosferik motor her zaman daha iyidir..hem lpg açısında da sıkıntı çıkarmaz..mantık olarak düşünecek olursak 1.6 180bg. daha mantıklı..çünki motor 1.6. belki bilirsin bu 1.2 jettaları onlarda performans olarak çok iyiydi ama daha pek satılmıyor.yani motor nekadar yüksek olursa daha verim olur diye düşünüyorum.. tıpkı eski vecralardaki 2.0 motor 136bg..hakkını veriyor
1,6 180 hp daha güçlü olabilir ama  herkes bütçesine göre araç alır. 1,4 t manuel vites  sakin kullanımda ekonomik ve güçlü olduğu  ve yeni nesil bir motor olduğu için nacizane onu tavsiye ettim. ama tabiki herkes seçiminde özgür. ben dizel  kullanmasam alacağım motor seçeneği 1,4 t olurdu.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eğer kesinlikle LPG takmayı düşünüyorsanız motor olarak tek seçeneğiniz 1.6 115 olacaktır.

1.6 115 almak istersenizde tek donanım seçeneğiniz mecburen Edition paket olacaktır. (Edition dışında başka donanım paketleri ile 1.6 115 almak mümkün değil)

LPG takmasam da olur derseniz size 1.4T ve Edition yerine enjoy plus almanızı tavsiye ederim.

Tabi benim söylediğim şekilde araçların arasında 6700 TL civarında, çok ciddi bir meblağ farkı olacaktır.

Bütçeniz el verirse mutlaka 1.4T ve Enjoy Plus alın.

1.6 115 Edition 38.982 TL
1.4T Enjoy Plus 45.633 TL