Lpgde sirkeleme

Josey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bnmde bir sorunum vr arkadaslar
Opel corsa 1.4 var aracimda atiker sirali sistem var. Arac lpgdeyken sirkeleme yapiyordu buji,biji kablosu ve gaz filtresi degisti simdi sadece sabahlari yapiyor.ustaya goturdum enjektorlerin vuruyor dedi gazdayken ama bnm bildigim atiker sirali sistemlerde enjektorler cıt cıt cıt diye ses yapiyor diye biliyorum sonra biraz dikkat edince arabanin icinden bile ses duyulor sizce acaba normal mi ve sirkeleme sorunu enjektordemidir
Simdiden tesekurler

molla

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Enjektörlerden olma ihtimali yüksek. Özellikle tek enjektör arızalı olunca hoplama zıplama yapıyor araç ve devamlıda olmuyor. 2 ay boyunca benzer sorunla uğraştım bende buji bobin değiştim sen son 3 gün önce lpg kitini tamamen değiştirdim derdi buymuş şu an ses yok ve aracımda ciddi manada performans farkı var.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayarınız bozuktur. parçadan para kazanacağı için uydururlar da uydururlar. ben atiker enjektörü darma duman ettim inanın içinde bir tek pistonlar var onlar sıkışırsa arızalı olur o enjektör. izmirde murat abide enjektör varmış çıkma gönderdi bana pistonu değiştirdim güzelce temizledik balata spreyiyle. pistonun arkasında lastikler var onlar deforme olunca çıt çıt ses yapıyor. onları yeniledim 4 tanesi 1 tl para verdim düşünün artık. şuan enjektör kitap gibi. 55 tl maliyeti var zaten 200'e satıyorlar.
siz afr ayarını araştırın ve yaptırın sorununuz düzelsin...