Lpg Yüzünden Subapları Eriyen Astra J Var Mı?

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Lpg Yüzünden Subapları Eriyen Astra J Var Mı?

nanisa link' Alıntı:
oyle resımle olacak  ıs deyıl bu yakından gorup bakmam test etmem lazım okkk

o zaman o gunu beklemekten baska care yok abi :)

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilçemde oturan bir arkadasın 1,6 2012 astra j hb edition un subapları değiştrildi
90 kusur  binde de eror vermeye başlamış bence öncesinde de vardı da önemsemeyen bi tipti umursamayıp en sonda araç stop edince değişmek zorunda kaldı
servis 4000 tl vermşs
sanayide 1500 e değiştirmis

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

M1kemal link' Alıntı:
ilçemde oturan bir arkadasın 1,6 2012 astra j hb edition un subapları değiştrildi
90 kusur  binde de eror vermeye başlamış bence öncesinde de vardı da önemsemeyen bi tipti umursamayıp en sonda araç stop edince değişmek zorunda kaldı
servis 4000 tl vermşs

90.000km sorunsuz kullanması oldukça iyi bence, insanlar takarken 30-40.000km sonra değiştirmeyi göze alıyor zaten.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

M1kemal link' Alıntı:
servis 4000 tl vermşs
Bilgi için  thnxx  Anlattıklarınızdan anlaşılıdığı üzere demek 80 000 km sonra oluyor bu iş.Sadece subaplar mı değişmiş?Başka bir zarar oluşmuş mu?Yerine çelik subaplar mı taktırmış? Dışarıda dahi 1500 TL bana çok gibi geldi.ևelik subapların 800 yada 1000 TL gibi bir fiyatı vardı.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

sanalbiri link' Alıntı:
Bilgi için  thnxx  Anlattıklarınızdan anlaşılıdığı üzere demek 80 000 km sonra oluyor bu iş.Sadece subaplar mı değişmiş?Başka bir zarar oluşmuş mu?Yerine çelik subaplar mı taktırmış? Dışarıda dahi 1500 TL bana çok gibi geldi.ևelik subapların 800 yada 1000 TL gibi bir fiyatı vardı.

Hocam subapların fiyatı o olabilir ama işçilik masraf çıkartmıştır diye düşünüyorum :)

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam subapların fiyatı o olabilir ama işçilik masraf çıkartmıştır diye düşünüyorum :)
Sadece bu işlem için 500 TL işçilik çok fazla olur.Başka işlemler falan da vardır belki.

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Adamın bana söyledigi 90.000 kusurde arac calıstıgında kasılıp stop ettiğ ve servise gitiigini servisin 4000 tl masraf cıkardıgını oda sanayide 1500 tl ye yaptırıp aracını ertesi sabah sattıgını soyledi
satıp 2012 golf 1.6 tridline almıs hitler motorlu lpg li 47000 tl ye kendikinide 41000 bine bayaa  ucuk bi rakama vermis bence :)
karsılastırma yaptıgında golf un daha iii oldugnu soyledi simdilik memnundu golfundan

DrFuchs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

baya uzun zamandır forumdan uzaktım lpg konusu halen devam ediyor :) aracım suan 32000 km de subapta filan sorun yok lpg öneririm fakat sağlam bir ustada taktırın yağlama sistemi filan taktırmayın yağlama sistemi hikaye boşa ekstra para ben 32 bin km yağlama adama gibi çalışmadan yaptım sürekli arızaliymiş halen yağın yarısı duruyor şehir içi şehir dışı karışık ortalama 23 kuruş yakıyor yakıt gayet iyi memnunum tavsiye ederim thnxx

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

DrFuchs link' Alıntı:
baya uzun zamandır forumdan uzaktım lpg konusu halen devam ediyor :) aracım suan 32000 km de subapta filan sorun yok lpg öneririm fakat sağlam bir ustada taktırın yağlama sistemi filan taktırmayın yağlama sistemi hikaye boşa ekstra para ben 32 bin km yağlama adama gibi çalışmadan yaptım sürekli arızaliymiş halen yağın yarısı duruyor şehir içi şehir dışı karışık ortalama 23 kuruş yakıyor yakıt gayet iyi memnunum tavsiye ederim thnxx

MAŞALLAH hocam inşAllah hiç sıkıntı yaşamazsınız, yaşamayız :) benim de Landi yağlamalı. Yağ hiç azalmadı 18.900 KM civarında :)