lpg yı hangı ilde işletmelıyım

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 3 ay once kocaelı(izmit) FS OTOGAZ da lpg montjı yaptırdım ama daha faturasını kestırmedım  şimdi benım sağdan soldan duyduklarım tupu bağlanan ılde işletmem gerekiyormuş pekı ben sakaryada oturuyorum  burda bu işi yapamayacakmıyım eğer burda işletme olayı olacaksa yenıden plan proje cıkmaası gerekiyormuş

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: lpg yı hangı ilde işletmelıyım

Abi Sana Şöyle Özetliyim Konuyu Ben 206 Aldım izmirden Lpg Takılmış Faturasınıda Benim adıma kestirdiler sonra atladık geldik kuşadasına çakallar bşey de demedi de işletme olayı değil aslında sorun olan sorun sızdırmazlık hangi ilde taktırdıysan sızdırmazlığı ordan alman gerekli izmire gittim geri sızdırmazlığa girdim aldım geldim kuşadasında işlettim bir sefer mahsus oluyo zaten sonra sakaryada da alabilirsin ama ilk sefer sızdırmazlığı takıldığı ilden alıcan tecrübeyle sabittir ...

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Abi Sana Şöyle Özetliyim Konuyu Ben 206 Aldım izmirden Lpg Takılmış Faturasınıda Benim adıma kestirdiler sonra atladık geldik kuşadasına çakallar bşey de demedi de işletme olayı değil aslında sorun olan sorun sızdırmazlık hangi ilde taktırdıysan sızdırmazlığı ordan alman gerekli izmire gittim geri sızdırmazlığa girdim aldım geldim kuşadasında işlettim bir sefer mahsus oluyo zaten sonra sakaryada da alabilirsin ama ilk sefer sızdırmazlığı takıldığı ilden alıcan tecrübeyle sabittir ...
o zaman benım anladığım sızıdırmazlığı ızmıtte yaptırıp sonra adapazarına gellıp muayeneye de gırınce trafikten ruhsatları değıştırıcez onu mu demek ıstıyorsun

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Aynen Öyle Abi Saçma Sapan Bişey Ama Ama ilk sızdırmazlık LPG takılan ilde yapılıyor...

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Aynen ֖yle Abi Saçma Sapan Bişey Ama Ama ilk sızdırmazlık LPG takılan ilde yapılıyor...
eyvallah teşekkürü patlattım    greatt ama ben daha adını bıle bılmıyorum  023hm

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
ya mrt yazısını gordum ama belkı murat mert mertcan belkı Murtaza da olabılır  :D hendek merkezmı

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sadece sizdirmazlik raporu lpg montajinin yapildigi ilden alinmak zorunda,geri kalan islemleri bulundugunuz ilde yaptirabilirsiniz

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasım Çınar link' Alıntı:
Sadece sizdirmazlik raporu lpg montajinin yapildigi ilden alinmak zorunda,geri kalan islemleri bulundugunuz ilde yaptirabilirsiniz
haahh tam araddığım sendın kasım nerelerdesın sen yahu hıc gozukmuyon sen ankarada bağlatmıştın lpg yı sonrakı işlemlerı neydı sıralarmısın bana