lpg ye zam.......

desmicare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlarhiç duyurmadan lpg ye 0.31 kuruş zam yapıldı. bilmiyorum diğer illerde ne kadar ama 2.89 TL olan lpg Giresun da 3.20 TL oldu.... bu nedir ya????

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: lpg ye zam.......

Verdigim son kurusa kadar haram zehir zikkim olsun bundr yaa hep somuru biz lpgyi zevkinmi taktik fantazi olsun diyemi gaz kullniyruz bir yerdeki butce acigini iste boyle kösuyorlar ne diyelim Allaha havale ediyorum alayini

desmicare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Verdigim son kurusa kadar haram zehir zikkim olsun bundr yaa hep somuru biz lpgyi zevkinmi taktik fantazi olsun diyemi gaz kullniyruz bir yerdeki butce acigini iste boyle kösuyorlar ne diyelim Allaha havale ediyorum alayini

aynen arkadaşım.... lpg yi tasarruflu olsun diye taktırdık ama ne mümkün... bundan önceki aracım dizeldi evlenince otomatik vites arama almak gerekti. gittik astra j aldık. dizel araç kullanan için benzin fazla oluyor.. lpg taktırdık ama birileri bunu da bize fazla gördü ki lpg yi dizel fiyatına yaklaştırdılar.  bunlara o 0.31 kuruş kafalarına taş düşsün..o çocukları bunlar ya...

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oy vermiştim bidaha veririm bekleyin!!! siz cebimize göz dikin kolay kazanıyoruz sanki parayı enayiyiz dimi biz!!!

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
oy vermiştim bidaha veririm bekleyin!!! siz cebimize göz dikin kolay kazanıyoruz sanki parayı enayiyiz dimi biz!!!
verilecek en güzel cevap sandıktır

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

öğretmen maaşıyla geçinmeye çalışıyoruz bu nedir yaa!! insaf ama sandıkta görüşcez!! bu zam döncek....

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ekonomi benzinde  :D

Zamlardan sonra araç gözüme düşman gibi görünmeye başladı  thnxx akp

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Bu kadar adi bu kadar alçak bir davranış olamaz. O sakallı haliyle bakanlık yapan 'gavat' daha neyin peşinde? İkinci kez sokaklara ineceğiz az kaldı.. Zam bugün lpg'ye geldiğine göre yarın benzine, motorinede yansıyacaktır.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kendi düşünceme göre bu zamlar 4-5 aydır zaman zaman gündeme gelen Benzin-Dizel-LPG fiyat dengelemesinin ilk adımları.  ::)
Benzinli araç kullanımı için teşvikler ve fiyat ayarlamaları daha da devam edecek gibi görünüyor.
֖nümüzdeki aylarda dizel ve LPG fiyatlarında benzine doğru ilerleme olursa ve benzinde değişikliğe gidilmezse şaşırmamak lazım.  ::) 

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanırım artık kesin ve net. LPG li araçtan her koşulda az yakıyorum