LPG uygulamasından sonra Stepme için yer (Türk aklı)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Murat bu daha şık değil mi?

1958chevroletimpalaconv.jpg

Savaş abi bunun şıklığı arabadan kaynaklanıyor :) Valla bence adam çok akılcı bir çözüm bulmuş Bende palio varken aynı sıkıntıyı çok çektim hiç bu yönü gelmedi aklıma gelse yapardım hiç olmassa çoğu zaman istetmeyi yan koltuğumda taşımak zorunda kalmazdım :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yetmişli yılların ortalarında bu şekilde stepne taşımak çok modaydı. Hangi araçlar mı taşırdı, tabiki hacı Muratlar :kop:

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Yetmişli yılların ortalarında bu şekilde stepne taşımak çok modaydı. Hangi araçlar mı taşırdı, tabiki hacı Muratlar :kop:

hiç hatılamıyorum abi :) hoş 70li yıllarda daha doğmama 10 sene vardı ya :)

kenan06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimleri bende göremiyorum.

teknokolik35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben sıfır meriva aldım. ondada stepne yok. onun yerine bagaja monte kopresör koymuşlar birde yapıştırıcı solüsyon var. gerçi yarıldımı kompresör neye yarar. gerçi lastik basınç kontrol sistemi varmış. :) stepnenin olduğu yere ıvır zıvırları doldurdum bende :))

Gvn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) kurbağaların sebebi imageshack sitesinin artık üye olmayanlara resimleri göstermemesi
pc_ImageshackFrog.gif

O halde imageshack dışında bir site aracılığı ile fotoğrafları yüklemeliyizki başka alternatiflerimizinde olduğunu bilmeliler. Kendi sitemizde başka bir sitenin izin verdiği ölçüde paylaşım olucak iş değil:mad:? imageshack ı kınıyorum