lpg tavsiyesi

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımın modelini söylemeyi unutmuşum 2000 model astra g kasa gl nb bide şunu soracaktım takılan zaman önemlimi yani kışın yada yazın taktırmanın bir farkı olurmu ben ocakta taktırmayı düşünüyorumda bide fiyatlar konusunda bilgisi olan varmı atikerin 990 olduğunu bilmeyen yokta diğerleri ne kadardır acaba

zamanın bi önemi yok ne zaman müsait isen o zaman

brc 1400 tl civarı şuan

yaparsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar belki çok oluyorum ama sıralı sistemde güç kaybı olmuyor diyorlar yani çekişte falan bi düşme olmuyormuş doğrumudur.yazın klimada sorun yaşarmıyım yani klimayı açınca çekiş iyice düşermi

Son düzenleme:

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar belki çok oluyorum ama sıralı güç kaybı olmuyor diyorlar yani çekişte falan bi düşme olmuyormuş doğrumudur.yazın klimada sorun yaşarmıyım yani klimayı açınca çekiş iyice düşermi

Ahmet ben Bafrada AKSULAR OTOGAZ ' a 2 sene önce atiker taktırdım. Yaklaşık 15.000 km yaptım şuana kadar hiç bir sorun yaşamadım. en az marka kadar takan ustada önemli.(sinop-samsun arası yolda 1 lt gaz ile 13 km gidiyorum)

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar belki çok oluyorum ama sıralı sistemde güç kaybı olmuyor diyorlar yani çekişte falan bi düşme olmuyormuş doğrumudur.yazın klimada sorun yaşarmıyım yani klimayı açınca çekiş iyice düşermi

mutlaka bi güç kaybı oluyo
%10 kadar bi güç kaybı olur
onuda fazla hissetmezsin
araba dolu olursa ve de klimayı açarsan yokuş yollarda hissedersin

osmanli18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle takıtırın hem ekonomi yapın hem çevreyi koruyun. lpg benzine göre çook daha çevreci bir yakıttır. ekonomisi de yanına kocaman bir + oluyor. BRC taktırdım ben memnunum. kesinlikle yetkili bayilerde takrırın ucuz diye yetki belgesi olmayan firmalara itibar etmeyin.

moonwalker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg'de son teknoloji şu anda vialle'de prins de aynı teknoloji üzerinde çalışıyor. Lpi teknolojisi motor soğutma suyuna bağlanmayan, sıvı lpg yakan, bakım ve ayar sorunu olmayan, özel bir tankı olan sistem. Tabi biraz pahalı. Şunu da söylemek istiyorum çok kişi bunu bilmiyor, şu anda montaj yapan markaların büyük çoğunluğu yüksek devirlerde benzin ile lpg yi birlikte tüketen bir sistemi uyguluyorlar. Bu nedenle sürekli benzin takviye etmek durumunda kalıyoruz. Halbuki sadece ecu ısınıncaya kadar benzin tüketmesi gerekir bu sistemlerin.

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Bu sıvı lpg sistemi nasıl çalışıyor lpg aldığımız yerler sıvı lpg mi basacak tanka. Aksi durumda nasıl olacak?
Montajı şu an hangi firma, kaç TL'ye yapıyor?

moonwalker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sistemde hakkında internette detaylı bilgi mevcut 5-6 ilde montajı başladı. Vialle lpi, lpdi ve lpfi diye arama yaptığınızda sonuçlar gelir. fiyatı şu an 1000Eur+kdv diye duydum. Pahalı olmasının sebebinin Hollanda menşeyli özel tank kullanımından kaynaklandığı söyleniyor.

schaqlaban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
landirenzo OMEGAS kesinlikle başkasını tavsiye etmem. 1,5 senedir ne arıza ışığı ne başka sıkıntı.