LPG Taktırmayı Düşünenlere

Keboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar uzun zamandır aracıma LPG taktırmayı arzuladıgımdan ve bir türlü marka olayında karar veremediğimden dolayı bir pazar günümü LPG olayını nihayetlendirmek için geçirdim ve kendim adıma önemli olduğunu gördüğüm bir hususu sizinle paylaşmak istiyorum .. Konuyu bu linkteki forumdan takip edebilirsiniz..
http://resim.donanimhaber.com/m_12740343/mpage_1/key_/tm.htm

Varsa da fikirlerinizi, tecrübelerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

ozcivelek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım bende iki tane vectra b var birinde brc diğerinde omvl var ikisindende çok memnunum tabiki tercihlerini kullanıcıların memnuniyetini dinledikten sonra yap ancak çok iyi bir servise dönüşüm işlemini yaptır 100 fazla ver ama garantili itinalı ve işi iyi bilen birilerine yaptır çok önemli bişey

halilertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
tr.netlog.com
bencede marka ne olursa olsun ustası iyi olsun birde o link verdiğin forumda millet birbirine girmiş forum mu savaş alanı mı işporta tezgahımı?

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Paylaşım için teşekkürler...

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam bi pazarcı kavgasına soktun bizi ya.bu linkten aydınlanmak mümkün değil.aksine insanın kafası karışıyor.ama seçenek sunduğun için teşekkürelr.anladığım kadarıyla pg ye geçiş yaptın.bize bilgi veririmisin

foodforthegods

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en önemlisi işi bilen bir firmaya dönüşümü yaptırmak. arabada, kablo kesmeden, arıza ışığını yakmadan dönüşüm yapabilen bir çok yer var. en iyi referansları kullananlar verecektir. italyan markaları kaliteli oluyor. yerli üretimlerde italyan markalarının enjektör gibi bazı parçalarını kullanıyorlar ama kararı sen vereceksin hocam. kendi aracımızda italyan malı sistem var. sorunsuz kullanıyoruz.

Prens_Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bende de 1.4 opel astra var lpg taktırsam nasıl olur? benzin 3 Ytl oldu valla binmeye korkar olduk Lpg performansı nasıl etkiler? bişe bana hakikaten büyük avantaj sağlarmı tasarruf anlamında? teşekkürler şimdiden

Keboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam bi pazarcı kavgasına soktun bizi ya.bu linkten aydınlanmak mümkün değil.aksine insanın kafası karışıyor.ama seçenek sunduğun için teşekkürelr.anladığım kadarıyla pg ye geçiş yaptın.bize bilgi veririmisin

evet bende de 1.4 opel astra var lpg taktırsam nasıl olur? benzin 3 Ytl oldu valla binmeye korkar olduk Lpg performansı nasıl etkiler? bişe bana hakikaten büyük avantaj sağlarmı tasarruf anlamında? teşekkürler şimdiden

arkadaşlar henüz değil ama takdığım anda bütün verileri sizlerle paylaşacağım. Prense katılıyorum benzin 3 ytl yi geçti.. katlanmak çok zor bu duruma.. bunalıma giriyorum gaza basamaz oldum, artık yol bilgisayarının ekranının önüne sigara telefon falan koyar oldum... :(

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kafa karıştırmayayım ama bildiğim kadarıyla sıralı sistemler 1400-1800 arası. Tv de "atiker" diye bi marka çıkıp duruyodu. Bende web sitesine girdim, inceledim biraz. Benim araçta 1.4 sedan, bi baktım bonus karta peşin fiyatına 10 taksit. Toplam 1200 lira, ne dersiniz sizce iyi bişeymidir???

foodforthegods

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker konya malı. brc taklidi deniyordu ama fazla bilgim yok.