Lpg Taktirmali Mi? Taktirmamali Mi?

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç gerek duymadım LPG benım hayatımı kısıtlar ben istediğim her yere her kapalı ortama kimse engellememeli senede 50-60.000 km yapanlara sozum yok ben senede 15km cıvarında yapıyorum suanda aracım sehır ıcınde zaten 250 ile 300 kurus arasında yakıyor bence gayet normal

tyuncu111

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim arabayla devamlı uzun yol yapıyorsan lpg tercih et yoksa benzine devam..

survivor

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiye şartlarında ekonomik kullanım için lpg şart. 1,5 Seneye yaklaştı atiker taktırdım 32 lt gazla 450 km den fazla yol yapıyorum daha ne olsun.Hiç bir sıkıntıda yaşamadım.tavsiye ederim.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence taktırmayı düşünmek bile yersiz bu devirde.arabaya binmek için 2 kere düşünüyodum benzinde neden? çünki dünyanın en pahalı benzini bu.öbür tarafta ülkenin en ucuz lpg si.şimdi rahatça biniyorum.benzine vereceğim parayı lpg taksidi yiyor ama kafam rahat o taksit bitince iyice rahatım.

ayrıca ankarada bana kapalı otoparka giremezsin diyen kimse olmadı şu ana kadar.

ogrtmn85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşımınız birisi demiş ki ayda 400-500 km yapanların lpg taktırmasına gerek yok.buna katılıyomusunuz? senede 6000 km yapar.

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Biz LPG taktırmamak için Benzinli arabamızı sattık Dizel aldık. :D

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle taktır ama lpg den soğumamak için iyi bir servis seç gerisini düşünme bile...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş konuyu 2007 de açmış çokdan ya taktırmış ya taktırmamışdır :D zaten hayla düşünüyorsa bence biraz daha beklesin uçan arabalar çıkıcak bir 30-40 sene sonra onlardan alsın :D :D :D bu kadar beklemiş biraz daha beklese bir şey olmaz :D

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş konuyu 2007 de açmış çokdan ya taktırmış ya taktırmamışdır :D zaten hayla düşünüyorsa bence biraz daha beklesin uçan arabalar çıkıcak bir 30-40 sene sonra onlardan alsın :D :D :D bu kadar beklemiş biraz daha beklese bir şey olmaz :D
taktırdım ama o zaman ki 2001 model astrama değil. ondan sonra 0 aldığım 2008 astra sedana... prins acayip de memnunum, tavsiye ederim... ha bu arada uçan arabalar konusuna gelince; hiç zannetmiyorum ama spor bir araba fazlasıyla iş görür ona da ya nasip ;)