LPG taktıracağım...

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Arabama lpg taktıracağım arkadaşlar.Takip ettiğim yorumlar açıkcası çokda yardımcı olmadı bana...Arabama en uygun lpg hangisi...? Arıza lambası yaktırmayan, süreklü lpg benzin geçişi yapmayan , tecrübe ile sabit bir marka arıyorum.
Landirenzo..1500 tl, BRC+ boya koruma 1650 , lavato 1500...

Hangisini tavsiye edersiniz...

96 vectra a gt

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Yokmu fikri olan arkadaşlar...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar GT'ne LPG taktırmana sıcak bakmamış olmalı. Benzin fiyatları çok zorlamıyorsa benzinle devam et.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teleflex-prins-brc-landi renzo- zavoli-atiker

bendeki marka imajı böyle açıkçası.

2009dan bu yana zavoli kullanıyorum. sorun çıkarmadı hiç.

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar GT'ne LPG taktırmana sıcak bakmamış olmalı. Benzin fiyatları çok zorlamıyorsa benzinle devam et.

Abi , arabamda düz sistem lpg var zaten,aldığımda vardı.Sıkıntı yaşamadım yakın zamana kadar .Bu sene sensörlerden sıkıntı yaşamaya başladım.Arabamdanda memnunum onun için sıralı sistem taktırıyım bir kaç sene daha bineyim diyorum.:cool:

Aklımda brc var...Arkadaşlarında fikrini sormak istedim tabii... :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brc'yi boya koruma için tercih ederdim ancak atiker'de adam akıllı takılırsa sorun yaşatmıyor...ayrıca boya koruma parasıda cebinize kalmış oluyor :)

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende agustos ayında brc taktırdım vectra b2 comfort aracıma. bir sorun yasamadım. Çok araştırdım. Prins veya brc önerim. prins biraz pahalı olduğundan brc tercih ettim :D

swordfish0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG taktırmayın. Araç saçmalıyor. Lpg ile ilk başlarda tasarruf ediyorsunuz bu gerçek. Ama sonradan çıkardığı masraf küfür ettiren cinsten.........

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG taktırmayın. Araç saçmalıyor. Lpg ile ilk başlarda tasarruf ediyorsunuz bu gerçek. Ama sonradan çıkardığı masraf küfür ettiren cinsten.........

ben bu fikre katılmıyorum. ancak öncelikle şunu belirteyim. LPG'yi sevmiyorum. mecburiyetten kullanıyorum. akaryakıt fiyatları ortada.

gelelim bu yoruma. ben 2007 yılında aracımı aldım 2 yıl benzinde bindim. daha doğrusu binemedim doğru dürüst. LPG'ye hala sıcak bakmıyorum, keşke imkanım elversede benzinde binebilsem. ama yinede ayda 100-150km benzinde bindiğim oluyor. neyse; 2009 yılında zavoli marka LPG kiti taktırdım. 1 yılı dolmadan kendini amorti etti. hadi 1 yılda amorti etti diyelim. şuan 2012 amortiden sonra 1,5 yılı geçmiş. yani 1,5 yılda 2000 lira üzerinde karım var benzine göre. şimdi bana bu aracın açacağı en büyük masraf nedir? 1 defa buji kablosu değiştirdim sadece sebepte benim kıllığım... ;)