lpg sorunum

sefauner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar selam aracım astra 2001 comfort 1.6hacbak 60 lıralık gaz ıle tam 200 km sehırıcı normalmı
2) arac kalkıslarda ve 2 vıtese gecıste sılkelenıyor aynı sılkelenmeyı yuksek devırlerdede yapıyor ve 140 km hızıgeceemdım
3)aracta atıker var fıltreyı degıstım kalıbrasyon yaptılar bu seferde bıraz sıkısınca benzıne gecıyor
bu arada gaz sakarya hendekte 2.84tl

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
nadir abi seni bekliyoruz :D

sefauner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hemen geldim :D evet benim aracım 60 TL gaz ile Ankara şehir içi 140 KM gidiyor demek ki senin değerler normal ;) elleme orasını burasını aracın :D
yakıt konusunda tatmın oldum tesekkurler dıger sorunları nasıl gıderırım bı fıkrınız varmı

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
aracı alalı 1 ay oldu satan arkadas yenı oldugunu soledı bebnde baktırdım bujıler ıyı kablo yok bobın var

Kusura bakma benim arabaya kafa gidiyor. :( peki bu denemeyi benzin de yaptın mı? Önemli olan buna benzer denemeleri hem benzin hemde LPG de yapman.

sefauner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzınde yapma fırsatım olmadı olamadı para yokkı benzın alalım anca sıralı sıstemın ısını gorecek kadar benzın alıyoz yakın zamanda ınsallah benzınde denıcem kısa bı sure denedım benzınde yol kısaydı fazla asılamadım ama kalkıs gaza gore daha rahattı bısey sorucam bu araclar 100 km de ne kadar benzın yakar su an aracım 100 km de 8,5 lt gaz yakıyor sehır ıcı benzınd 4 lt dusermı duserse benzın daha karlıen azından motoru yemez

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şehir içinde o aracın sanmam ki 4 litre benzin yaksın.

sefauner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şehir içinde o aracın sanmam ki 4 litre benzin yaksın.
evet teknık özellıklere baktım da 9,6 lt benzın dıyor gaz daha ıyı yavh yukarıda belırttıgım sorunlarıda çözersek tadından yenmeyecek gıbı gece yarısı kafanızı sısırdım hakkını helal et