lpg silkeliyor

sefauner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracta atiker sıralı var arac benzınde sılkelemıyor fakat gazda sılkeleme yapıyor kalkısda ,2vitese gecısde ve hangı vıtesde olursa olsun gaza yuklendınmı hem araba sılkelenıyor hem ıcndekıler bayagı hırpalanıyor sakaryada atıker servısını gıttım bılgısayardan baktı hersey normal dedı bındı araca gaza bastı senın arabanda elektrık sorunu var dedı baska bırıne gıttım fıltreden dedı degıstı fıltreyı kısa bı sure sorun olmadı 50 km kadar sonra yıne aynı bunun bı caresı varmı

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendede var o sorun dostum yapabilecek pek bişey yok lpg'nin zararları işte

Sadece tüpe geçtikten sonra ilk 2.vitese geçişinde araba yığılıp kalıyor gaza bassanda yemiyor bi süre sonra hop birden şahlanıyor , ama bir kere yaptıktan sonra bir daha hiç yapmıyor bu sorunu , taki tekrar kontağı kapatıp tekrar aracı çalıştırana kadar

Bendeki BRC sıralı , simit tüp takılı

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba hemşerim. adapazarında olduğum zamanlarda gittiğim atiker servisleri tam bir faciaydı. Ben düzgün olanını araştır derim. bende de aynı araç var maşallah silkeleme felan yok. benim önceden taktırdığım sigorta kavşağında bir tane vardı. fena değildi. Tam ışıklardaki a101'in arkasında.

sefauner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba hemşerim. adapazarında olduğum zamanlarda gittiğim atiker servisleri tam bir faciaydı. Ben düzgün olanını araştır derim. bende de aynı araç var maşallah silkeleme felan yok. benim önceden taktırdığım sigorta kavşağında bir tane vardı. fena değildi. Tam ışıklardaki a101'in arkasında.
topraam benım aracada orda takmıslar gıttım oraya adam dedı elektrık problemı baktırdım elektrıkde sıkıntı yok hendek de baktırdım kalıbrasyon yaptılar kısa bı sure duzeldı sonra aynı şimdi aklıma şoyle gelıyor egr valfı ve gaz kelebegı temızlenırse (çunku katalızator arıza lambası yandı ve bılg. oksıjen sensoru dıyor)bu duzelebılır mı bu arada benım kat da gıtmek uzere galıba gaza basınca dizel gıbı ses verıyor ıcerı

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımda da sizin bahsettiğiniz sıkıntı vardı ..hatta bazı stop ediyordu.. tüp kazanı nını komple boşaltıp kalibrasyon ayarı yapıldı ..şimdilik iyi ..eğer kalibre ayarı yaptırdıysanız kazanda hava olabilir

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaç km de aracın?

hayri-5454

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar bende opel astraj 1.6 cosmo otomatik 2010 model 115 hp
bundan yaklaşık 3 ay önce lpg sisdemi takdırdım maalesef bide en iyisi prins yağlama sisdemli ama hic memnun kalmadım aracım lpg deyken ılk calışdırmada stop ediyo şu ana kadar bi care bulamadım servisden çıkmıyorum her hafda sonu servisdeyim ayni şikayeti olan arkadaşlar varmı yada olub da düzelten ler sizlerin görüşlerinizi bekliyorum saygılarımla simdiden teşekkurler

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar bende opel astraj 1.6 cosmo otomatik 2010 model 115 hp
bundan yaklaşık 3 ay önce lpg sisdemi takdırdım maalesef bide en iyisi prins yağlama sisdemli ama hic memnun kalmadım aracım lpg deyken ılk calışdırmada stop ediyo şu ana kadar bi care bulamadım servisden çıkmıyorum her hafda sonu servisdeyim ayni şikayeti olan arkadaşlar varmı yada olub da düzelten ler sizlerin görüşlerinizi bekliyorum saygılarımla simdiden teşekkurler

Dotum benim tüpü taktırdığım yer bu işin piri ve bana dediği son kasa astra ve insignialarda tüp takılıyormuş takılmasına ancak sıkıntı yaşatıyormuş sonrasında hangi marka olursa olsun durum böyleymiş şuan opelde tüpe en uyumlu motor benim corsaymış , opelin son kasaları için konuşuyorum