LPG Lİ ASTRA J SAHİPLERİ LPG TAKTIRALI KAÇ KM. OLDU?

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: LPG Lİ ASTRA J SAHİPLERİ LPG TAKTIRALI KAÇ KM. OLDU?

evgin link' Alıntı:
arkadaşlar merak ettiğim bir konu var,

Simit LPG tankı stepnenin yerine oturtuluyor. peki bagaj tabanı yükseliyor mu? sanki forumun bir yerlerinde böyle bir şey görmüştüm. arkadaşın biri lpg tankının yarattığı boşluğa trafik kiti vs doldurmuştu. üzerine de bagaj altlığını koymuştu. astranın stepne boşluğu ile bire bir uyumlu bir tank var mıdır?
2 çesit simit tank var 32 lik ve 37 lik
ben 32 lik aldım  tas patlasın 2 parmak yukseklik olustu o bosluguda straforla doldurarak boagajın cokmesini engelledim
arkadasımda 37 lik var abartısız 5 parmak yukarı kalktı ve en kalın yalıtım malz ile boslugunu aldık doldurduk
forumda bazı arkadaslar ozel mdf den kabın tarzı bagaj bolmeleri yaptırıolar hic gerek yok starafor hem ucuz hemde cok hafif seside engellio
araclarımız 1500 kg yakın ustune lpg tankı yolcu derken agır mı agır oluo bence 10 kg 10 kg dur nekadar az kilo okadar keyifli bi surus

muglasemih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim tank 40 LT hacimli. Bagajı yukseltti malesef. En incesi bu demişti lpg ustası 2 hafta önce

Bonexxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yaklaşık 46000 Km oldu LPG'de. Fakir yakıt problemi yaşadım 1-2 kez, gaz ayarı ile çözülüyor. 

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

M1kemal link' Alıntı:
2 çesit simit tank var 32 lik ve 37 lik
ben 32 lik aldım  tas patlasın 2 parmak yukseklik olustu o bosluguda straforla doldurarak boagajın cokmesini engelledim
arkadasımda 37 lik var abartısız 5 parmak yukarı kalktı ve en kalın yalıtım malz ile boslugunu aldık doldurduk
forumda bazı arkadaslar ozel mdf den kabın tarzı bagaj bolmeleri yaptırıolar hic gerek yok starafor hem ucuz hemde cok hafif seside engellio
araclarımız 1500 kg yakın ustune lpg tankı yolcu derken agır mı agır oluo bence 10 kg 10 kg dur nekadar az kilo okadar keyifli bi surus
Benimkinin 4 köşesinde sünger var ince kesilmiş süngerler dümdüz durmasını sağlıyor bagaj malzemesinin...

evgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bir allahın kulu da bagajı yükseltmeyecek şekilde bir tank icat edememiş mi? stepne boşluğu gereğinden fazla büyük sedanlarda. resmen 50 lt'lik yer var... şu an kktc de benzinli kullanıyorum (k.suz 95 3,7tl) ama türkiyeye döndüğümde (2016) yeni kasa astranın dizel otomatiği çıkmamış olursa lpg tercihimde önemli bir rol oynayacak yakıt tankı...

cobra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tekrar Konu Başlığına Dönelim

Astra J Hb 1.4 Turbo
Landirenzo Evo Turbo kit
40.000 km yi geçti
Şeytanın Kulağına Kurşun Sorun Yok

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Cobra link' Alıntı:
Tekrar Konu Başlığına Dönelim

Astra J Hb 1.4 Turbo
Landirenzo Evo Turbo kit
40.000 km yi geçti
Şeytanın Kulağına Kurşun Sorun Yok

MAŞALLAH :)

erhan__33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

selamlar iş yoğunluğundan foruma pek giremiyorum aracım 11500km de 8500 km de landirenzo marka tüp taktırdım 3000km oldu bu arada aracı epeyi bir zorladığım zamanlar oldu şu ana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım saygılar

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evgin link' Alıntı:
bir allahın kulu da bagajı yükseltmeyecek şekilde bir tank icat edememiş mi? stepne boşluğu gereğinden fazla büyük sedanlarda. resmen 50 lt'lik yer var... şu an kktc de benzinli kullanıyorum (k.suz 95 3,7tl) ama türkiyeye döndüğümde (2016) yeni kasa astranın dizel otomatiği çıkmamış olursa lpg tercihimde önemli bir rol oynayacak yakıt tankı...

benim gibi kullan, eski fotolarımı kontrol et...