LPG Lİ ASTRA J SAHİPLERİ LPG TAKTIRALI KAÇ KM. OLDU?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

milyoncubaba link' Alıntı:
Her hafta sonu kaçıyorum bi yerlere malum yollar uzak olunca km sayaci yerinde durmuyor subattan bu yana 10000 yaptim bende :)
Hay massallah benim 3 yil oldu ama daha 10 bin olmadi.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: LPG Lİ ASTRA J SAHİPLERİ LPG TAKTIRALI KAÇ KM. OLDU?

BÜLENT link' Alıntı:
Hay massallah benim 3 yil oldu ama daha 10 bin olmadi.
Şubattan bu yana benim KM'de abi... plaja denize de gitmedim :D Ankara yolları çok çekti benden :D

desmicare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şuan lpg takıldıktan sonra 26.000 km yol yaptım. 1.6 t 180hp aracım otomatik vites

yunus tanfer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bıkmadan usanmadan bu konuyu okudum ama hayretler içerisindeyim.ya bende bi gariplik var . yada yazan arkadaşlarda ama kimd var anlayamadım. gazda bile 380 ile 400 kuruş arası yaktığını söyleyen arkadaşlar o kadar çok ki şaşırdım kaldım bu arkadaşların araçları problemli mi yoksa benim aracımmı okunmuş(nazar vermeyin lütfen::))) kingg kingg bilemedim. aracım imzamdaki araçtır.ve benzinlidir lpg yoktur. alalı sadece 30 gün oldu şimdiden 800 km yakın yol yaptım. aracın yol bilgisayarını aldığım gün sıfırladım.aracın bilgisayarı 7,6 ortalama gösteriyor. elimde hesap makinası hesaplıyorum.372 kuruş gösteriyor.kendim koyduğum benzinle km  hesabı yapıyorum dahada düşük çıkıyor km de 350 kuruş..e benzinde bu kadar yakan bir araç neden lpg de 400 kuruş yakar anlamadım.o zaman neden lpg taktırayım ki.sonra baktım nerdeyse sorunsuz kullanan kadar sorulu kitlerin sayısıda hayli fazla bu riske değermi
thnxx

fatih407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugün itibariyle lpg olarak 40.000km yi geçtim.

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yunus tanfer link' Alıntı:
bıkmadan usanmadan bu konuyu okudum ama hayretler içerisindeyim.ya bende bi gariplik var . yada yazan arkadaşlarda ama kimd var anlayamadım. gazda bile 380 ile 400 kuruş arası yaktığını söyleyen arkadaşlar o kadar çok ki şaşırdım kaldım bu arkadaşların araçları problemli mi yoksa benim aracımmı okunmuş(nazar vermeyin lütfen::))) kingg kingg bilemedim. aracım imzamdaki araçtır.ve benzinlidir lpg yoktur. alalı sadece 30 gün oldu şimdiden 800 km yakın yol yaptım. aracın yol bilgisayarını aldığım gün sıfırladım.aracın bilgisayarı 7,6 ortalama gösteriyor. elimde hesap makinası hesaplıyorum.372 kuruş gösteriyor.kendim koyduğum benzinle km  hesabı yapıyorum dahada düşük çıkıyor km de 350 kuruş..e benzinde bu kadar yakan bir araç neden lpg de 400 kuruş yakar anlamadım.o zaman neden lpg taktırayım ki.sonra baktım nerdeyse sorunsuz kullanan kadar sorulu kitlerin sayısıda hayli fazla bu riske değermi
thnxx

1.4t daha az yakar 1.6 ya oranla.. 6 vites çok cimri ve 1. 2. Viteslerde turbo sayesinde daha fazla oksijen yakıta karıştığı için daha çabuk kakıyor ve daha az benzin çekiyor.. Ankarada benzinle 6 litre yakıyorum şu an 100 liraya 300km gittim 5 günde.. Kışın trafik artınca okullar falan malum 9 litre yakıorum...

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Benim aracım 80-90 TL'ye max. 300 km yapıyor 1.6 115 HP.

yunus tanfer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MuratS link' Alıntı:
1.4t daha az yakar 1.6 ya oranla.. 6 vites çok cimri ve 1. 2. Viteslerde turbo sayesinde daha fazla oksijen yakıta karıştığı için daha çabuk kakıyor ve daha az benzin çekiyor.. Ankarada benzinle 6 litre yakıyorum şu an 100 liraya 300km gittim 5 günde.. Kışın trafik artınca okullar falan malum 9 litre yakıorum...
ya işte bende  ondan bahsediyorum. 100 tl ye 300 km demek km de 300 kuruş demek oluyorki muhteşem bi rakam bence .bindiğimiz bu araçların en korktuğum yönü yakıtıydı. ben 7,6 nın altını henüz göremedim ama sen 6 ortalamadan bahsediyorsun ki . tek kelime ile muhteşem..kışa gelince yaz ve kış ortalamayı alırsan yine benim dediğim gibi 7,6 lara falan gelir ki  gaz mı bu rakamlarla asla düşünmem bile