lpg ile ilgili kafama takılan konu.

hakan44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende opel astra alcam 2003 1.6 comfort lpg düşünüyorum marka olarakta brc ne dersiniz.Bazı konularda okudugum yazılar beni korkutuyo arza cıkartıyo motoru yiyo bayagı masraf açtıgını söyleyenlerde var.Kimiside cok memnun buda beni rahatlatıyo.Aslında yazılanlarda genelde hep yeni taktırdıklarını söylüyo insanlar 3 5 yada en fazla 1 sene kulananlar memnun. Fakat uzun vade kullananlardan bi bilgi alamadım yani 2 3 sene kullanmış ve uzun km yapmış kişilere pek denk gelemedim.Asıl neticeyi onlardan almak lazım.Bi merak ettigimde genelde dogan,şahin,reno gibi araclarda sıkıntısız kullanıyo insanlar fakat yeni nesil araçlarda durum nasıl.Eger varsa formda uzun senelerdir sıralı sistem kullananlar bi bilgi verirse sevinirim.Özelliklede astrada kullanan arkadaşların düşünceleri nedir.SAYGILAR.

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben yıllardan beri lpg li araçlara binerim taki mutfak tüpüyle bile bindim. Lpg yüzünden motorla ilgili hiç bir sıkıntıya raslamadım. Şu an aracımda sıralı sistem var ve gayet memnunum. Sana yılların tecrübesiyle şunu kesin söyleyebilirimki, marka hiç önemli değil, önemli olan usta seçimi. Sistemi taktıktan sonra arkasında durması sorun yaşatmaması ve işi bilmesi. Bu seçimi iyi yaparsan bu defa marka ne olursa olsun takılan markayı övmeye başlarsın. Halbuki senle aynı markayı kullanan başka birisi, ustası berbat olduğundan sistemi bile değiştirmeye kalkar.