LPG de silkeleme

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı günler diliyorum herkese..
Arkadaşlar bi kaç gündür şöyle bi sorunum çıktı benzinde hiç sorun yok ama LPG ye geçtikten yaklaşık 2-3 km sonra araba çekişten düşüyor silkelenme oluyor gaz yemiyor ve ESP arızası veriyor benzine alıyorum 3-5 km gidiyorum tekrar LPG ye alıyorum düzeliyor servis baktı LPG de sorun dedi LPG ye baktırdım herhangi bir sorun bulamadılar böyle sorun yaşayan bilgisi olan arkadaşlar dan yardım bekliyorum

Son düzenleme:

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Enjektorlerinize baktirdinizmi

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Baktılar hocam
Onlara göre herşey normal ama maalesef sorun devam ediyor

volkan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başka bir ustaya götürüp gösterin, muhtemelen LPG sistemi ile ilgili

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bayi var hocam benim gittiğim bayi de aslında gayet işini iyi yapan Antalya'da tanınmış bir usta.. birde bir hafta önce LPG bakımını yaptılar filtreler değişti bir gün sonra da bu sorun çıktı o yüzde bunlardan netice almam lazım
Bide şu var çok kızdığım bir nokta haksızmıyım bilmiyorum arıza tespiti diye bi çaba yok cihaza bağlıyorlar her şey normal gözüküyor deyip iş bitiyor

b.arat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracimda ayni problemi yaşadım. Landirenzo lpg enjektorleri belli bir sure sonunda sorun çıkarıyor. Sizin erken olmuş. Genelde garanti bittikten sonra olduğunu duymuştum. Benim aracimda 90.000 de ortaya çıktı. Ya enjektorler sökülüp temizlenecek ya da komple değişecek. Temizlik veya enjektör tamir kitiyle çözmek usta tabiriyle randıman vermeyebiliyor. En saglam çözüm yeni enjektör. Bayinizi sıkıştırıp garantiden enjektör değişimi yaptırın. Tavsiyem bu yönde. Geçmiş olsun.

volkan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bide şu var çok kızdığım bir nokta haksızmıyım bilmiyorum arıza tespiti diye bi çaba yok cihaza bağlıyorlar her şey normal gözüküyor deyip iş bitiyor
Tamamen haklisiniz, benzer durumları bende yaşadım ve çıkardığım bir sonuç var, ustaya gidiyorum durumu anlatıyorum, hiçbir şey yapmazsa tamam diyip hiç ustelemiyorum, eğer ki bir işlem yaptıysa ve duzelmediyse bir kere daha gidiyorum yine duzelmezse eğer başka bir yere gidiyorum. Eskiden çok ugrasir, hatta tartisirdim ama insanlara laf anlatamiyinca basimin çaresine bakmayı tercih ediyorum artık.

• Beğen
Tepkiler: Hasip

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamamen haklisiniz, benzer durumları bende yaşadım ve çıkardığım bir sonuç var, ustaya gidiyorum durumu anlatıyorum, hiçbir şey yapmazsa tamam diyip hiç ustelemiyorum, eğer ki bir işlem yaptıysa ve duzelmediyse bir kere daha gidiyorum yine duzelmezse eğer başka bir yere gidiyorum. Eskiden çok ugrasir, hatta tartisirdim ama insanlara laf anlatamiyinca basimin çaresine bakmayı tercih ediyorum artık.
Haklısınız öyle yapmak lazım usta değiştirme taraftarı olmasa da yapacak bişey yok