Logo İptali

U

UNS

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba, sorum kısa ve öz; bagajda bulunan Astra amblemini nasıl zarar vermeden nasıl sökebilirim?

Holiganguc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.since1910.net
Ynt: Logo İptali

UNS link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba, sorum kısa ve öz; bagajda bulunan Astra amblemini nasıl zarar vermeden nasıl sökebilirim?

Benim bu konuyla ilgili bir bilgim yok ama bunu neden istediğinizi merak ettim...

aybarsdnr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

diş ipi ile araya sokarak kaportaya çok baskı yapmadan çıkartabilirsiniz.logoda bulunan yapışkanlar kaportada iz bırakacağından sentetik tinerle çok bastırmadan yapışkanları siler hemen ardından bol su ile durularsanız hallolur

aybarsdnr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hhahaha söküp söküp satıyorm servislere :))

kendi arabamda öyle yapmıştım abi :)

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

aybarsdnr link' Alıntı:
diş ipi ile araya sokarak kaportaya çok baskı yapmadan çıkartabilirsiniz.logoda bulunan yapışkanlar kaportada iz bırakacağından sentetik tinerle çok bastırmadan yapışkanları siler hemen ardından bol su ile durularsanız hallolur
ilk basta fon makinası ile isitip veya sıcak su ile, sonra ip ile çıkartsak nasıl olur questionnn

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tunç biraz wd40 sıkıp sökebilirsin , ucundan hafifçe kaldırman yeterli , Aybars ın yazdığı gibi diş ipi yada misina da kullanabilirsin :)

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

TOGI link' Alıntı:
Tunç biraz wd40 sıkıp sökebilirsin , ucundan hafifçe kaldırman yeterli , Aybars ın yazdığı gibi diş ipi yada misina da kullanabilirsin :)
teşekkürler Tolga abi 045thumbsup

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

Merdo link' Alıntı:
Prof Tolga bey isin teknik kismini hemen soylemis :D

Millet misina dis ipi falan derken sen al wd40 kullan diyerek ustaligini bir kez daha gosterdi :)

Uns kardes bulusma fotolarindan gordum de senin arbanin her yeri sticker falan dolu tam gozuimuyor tabi anlamadim ama ben kendi zevkimi yaziyorum seni yargilamak adina degil bir de oyle farkli logo falan araba cok standartindan kaymis gibi geliyor bana
Çok standardından kaymış derken ne demek istediniz acaba?

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

Merdo link' Alıntı:
Demek istedigim suydu,ben yakistiramadim yani ozellikle aracin uzerinde ki stickerlar hos durmuyor bence.
Belki tek logo degisimi guzel olabilir fakat o kombinasyon gozumde guzel bir goruntu olusturmadi.

Dedigim gibi seni yargilamak icin degil istersen kopmle sticker yap arabayi senin zevkin sonuc olarak ben sadece kendi gorusumu dile getirdim.
tabii ki sonuna kadar görüşünüze saygı duyuyorum, dünyada başlangıç,ileri ve üst seviyede modifiye edilmiş araçların yüzde doksanında bu tip sticker,decal ve vinyl uygulamalarını gormusunuzdur, bu sektörün bana göre olmazsa olmazidir  :)