Lockerz

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Lockerz ı eminim çoğunuz bilmiyorsunz ama içinizde üye olanlarda vardır diye tahmin ediyorum.Lockerz ın ana sponsoru ve arkasındaki isim amazon.com ve site içinde günlük belli anketleri doldurdugunuzda,videoları izlediğinizde puanlar kazanıyorsunuz.Her ayın belli günlerinde dağıtım ilan ediliyor ve siz bu puanlarınız karşılıgında bedava hediyeler kazanıyorsunuz.Hediyelerin içinde tshirtten tutunda playstation 3 e , xbox oyunlarından paypal nakidine kadar bir sürü seçenek var.Eminim başta kolpa diyeceksiniz ama sadece belli reklam ve müzk videolarını yüklüyorlar bunları izleyen başınada firma yada sanatçıdan reklam bedeli alıyorlar sanırım.Yurtdışında daha önce başlamış bir çılgınlık bizde yeni yeni oturuyor ben üyeyim kısa sürede baya puan yaptım sizede öneririm.Ayrıca isteyenler bana özelden mail adresini atsın davetiye gönderebilirim.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tükanın önünü kapamayalım :p

Şaka şaka maksat bilgilendırmek aramıza yenı arkadaslar katmak bu arada sitedeki arkdaslarlada arkadas olalım hem.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende davetiye gönderebilirim

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bana özel mesaj ile emailinizi gönderin sizlerede göndereyim davetiye.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çağrı saol,baktım ama uğraşamadım ya.