Lice'de açılan pk... Mezarlığı

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Belki çoğumuzun dikkatini çekmiştir lakin görmeyen arkadaşlarımız vardır düşüncesi ile böyle bir konu açtım. Maalesef benim devletime kurşun sıkan kişiler için 170 kişilik sözde sehitlik ? açmışlar. Benim ülkemi koruyan asker polisime kurşun sık sonrasında ölenler için de böyle bir sey aç. Yakında devlet töreni de düzenlerler utanmadan.
Çok büyük şekilde bunu yaptıran ve göz yuman kim varsa kınıyorum. Şerefli Şehit adıni kirletmeselerdi bari.

Saygılar.
HTC cihazımdan gönderildi.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akıl alacak bir durum değil bu.Gerçekten yazıklar olsun

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Köpeklerin bir huyu vardır, kendinden çok daha büyük ve güçlü olana bile havlayıp ısırık atarlar...

Orda da öyle bir köpeklik yapıyorlar işte.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
bunlar değil miydi namaz kılanla dalga geçip ateistlik öğütleri veren ne ara bu kadar dindar oldular leşleride şehit oldu

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
durmak yok yola devam.
daha bunlar iyi günlerimiz. kendi polisleri askerleri sırada bu var. ülkemizi bu hale getirip , bu şerefsiz haysiyetsiz,yüzlerinde sevim damarı olmayan, kendilerini insan sanan mahlukatlara ortam hazırrlayan herkese yazıklar olsun ve allah belalarını versin. ne yazıkki bir çuval una ve makarnaya kendilerini satan karektersiz insanlarda acaba bu yaşananları görüp utanıyorlarmı.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
:) ya siz adamlar mezarlık açmış diyorsunuz adamlar kendi polis güçlerini kuruyor kurmakla kalmıyor devletin bundan haberi yok.... mezarlık neyse de....geldiğimiz durum ortada...

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Diyarbakır çıkışında polis, kırsal kesim girişinde jandarma, sözde mezarlık girişinde de itlerin kontrolünden geçiliyor.

Taksim'deki mesele ile ilgili olarak memleketin dört bir yanında milletin kendisine olmadık müdahaleler yaptırarak milleti canından bezdiren, sonrasında da "Polis Taksim'de destan yazdı." diyerek polise ikramiye veren bir zihniyet burda da polise destan yazdırsa ya!

Bu millet bu seçimde de bunları yerse çok ciddi anlamda kendimden, memleketimden, vatanımdan, mensubu olduğum bu milletten soğuyacağım.